İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özel Tasarımlı w3c standartlı Bilim Blog

fat32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok özen gösterip yaptığım siteyi maalesef maddi açıdan sıkıştığım için satmak durumundayım daha evvel bi konu daha açıp hemen iptal ettirmiştim gerçekten mecbur olduğum için satıyorum ilgilenen arkadaşlar yazabilirler.

site yaşı : 2 ay

Satışa domain ve host dahilmi ? : evet
Aysima Hosting: 500 mb 50 gb aylık trafik diğerleri sınırsız.

Banlı olduğu site: yok

w3c Standartlarına tamamen uygun googlede iyi bir yer ediniyor.

Tema: Tamamen tarafımca özel yapılmıştır özel olarakta sanal klavye
eklenmiştir.

Googledeki aratımlarda ilk sırada çıkan kelimeler.

"ufo kavramı"
"ufo dosyaları"
"ufo dosyası" , "ufo dosyası 2" , "ufo dosyası 3" .... 6 ya kadar.
"istanbul boğazda ufo" gibi kelimlerdede videolu olarak ilk sırada yer alıyor daha sayamadğım bir çok kelimede ilk sırada... ve inanınki açtığınız her konu anında indexlenip aratımlarda ilk sırada çıkarsınız.. içeriğe "Bilim,Uzay vs gibi içerikler eklerseniz daha başarılı olursunuz benim elimden bu kadarı geldi 2 aylık site için özellikler bence çok güzel
Domain: siriuser.com
İstediğim fiyat: 100 TL

fat32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçekten çok sıkışığım fiyat 80 tl ye çekilmiştir zaten 50 TL host ve domaine verdim 30 TL ye almış olucaksınız..temasını 10 tl den verseniz zaten verdiğiniz parayı çıkarırsınız ben yapmıyorum çünki kıyamıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5