İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özel Yazılımlı + Hitli + Gelirli Haber Sitesi Satılıktır

kebo_gzb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hblogo.jpg

Site adı : haberbizle.com
Günlük hit : 2.000 ++ (Google Analitik)
Pagerank Değeri : 0
İstenilen fiyat : Teklif usulü
Alexa Dünya : 570k
Alexa Türkiye : 17k
Google index sayısı : 40k++
Domain yaşı : 4 Aylık
Domain bitiş süresi : 8 Ay kaldı.
Seo Trustrank Değeri: 3.061
Arama Motoru, Reklam Ağı vs Banı yoktur.

1000 TL değerindeki Profesyonel Haber Scripti : https://www.tebilisim.com/yazilimlar/haber-yazilimi-v50-evo.html
Facebook Organik Hayran Sayısı : 70
Twitter Organik Takipçi Sayısı : 500 ( Okan Bayülgen,Cemil İpekçi vs gibi bir çok ünlü ve fenomen takipçisi mevcuttur. Nokta haberler RT almaktadır. )
Bakınız:
adszjqd.png

Arkadaşlar bir kaç cümle eklemem gerekirse, sitenin iç seo yapısı inanılmaz iyidir.ciddi anlamda bilinçsizce bir backlink çalışması yapılmadı, Bot kullanılmadı, her haberde emek vardır. Sitemizin bütün içeriği özgündür. Fakat elimizde 5-6 tane daha site olduğu için ilgilenemiyoruz, beni bilen tanıyan ve konularımı bilen diğer sitelerimide bilecektir. Penguen'den etkilenme gibi bir durumumuz kesinlikle yoktur. Backlinklerimiz anasayfaya komple basma değildir, doğal olarak paylaşılan kaynak gösterilen haberledir, sözlükler, forumlar , sosyal paylaşım siteleri vesaire( işi bilen bire hemen anlayacaktır kalitesini ), Şuan bile ilgilenip onaylamam gereken tek tek 75 adet yorum mevcuttur ( 1 haftada oluşan)

Yukarıda dediğimiz gibi ilgisizlikten neredeyse 2 günde 1 içerik atmaya başladık, yinede hitimiz 1500-2000'de sabittir. İlgilendiğimiz günde 20-25 haber girdiğimiz günler 10-15k kadar gördük. Siteyi ziyan etmeyecek birileri alırsa memnun olurum.

Ciddi alıcı arkadaşlara aklına uymayan bir durumda 1 hafta içerisinde para iadesi dahi yapabilirim. Aklınızda site hakkında kötü bir izlenim olmasın.-

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Aklınızdaki en son fiyatı pm atarmısınız ? Benim için uygun olursa satın almak istiyorum

qRaL65

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ciddi alıcıyım fakat site şuan kapalı. sizden fiyat pm bekliyorum

Phonique

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ciddi alıcıyım fakat site şuan kapalı. sizden fiyat pm bekliyorum

Param yok iş amacı ile foruma kayıt oldum diyordun dün fakat bugün 1000 tl değerinde site için ciddi alıcıyım diyorsun açıkcası şüphelenmeye başladım senden arkadaş bu konu üzerinde çok ciddi duracağımı belirtmek isterim.

Konu sahibi olan arkadaşa;

Site adresinize giriş yaptığım zaman beyaz bir sayfa ile karşılaşıyorum ve sayfanıza erişemiyorum. Sanıyorum ki index.html bom boş konu ile alakalı olarak gerekli bilgilendirmeyi bende istiyorum lütfen.

kaptan_75

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Son Aktivitesi: 11.11.2013 12:25 arkadaşın hiç konuya bakmamış bu kadar özensiz mi açılıyor konular anlam veremiyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5