İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ozellikle web host firmalarini ilgilendiren bir konu

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ,

Bu konunun ozellikle web host firmalarini ilgilendirme nedeni sizlere yeni bir kredi karti ile satis sistemini tanitma olmasi.

Yeni sistemin ismi Paysat. Su anda site sadece Ingilizce fakat yaklasik 1-2 hafta sonra siteyi tamamen Turkce'ye cevirecegim. Yani hem Turkce hem Ingilizce bir site olacak belki anlamayanlar olabilir :) Site benim degil veya bir Turk'un degil. Sirket acilali yaklasik 1 yil oluyor ve uyelik ucreti vs. yok. Su anda onlarla iletisimlerim suruyor ve belkide gecerli Turk musterileri oldugu surece Turkce destekte verilebilir. Bir cok web host firmasinin ihtiyac duydugu sistem 2co gibi 50 dolar uyelik ucreti odemeden bedava. Ayrintili bilgileri sirketin web sitesi olan www.paysat.com dan ogrenebilirsiniz.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
WHT'de nasıl bir şirket olduklarını görebilirsiniz. Güvenilir değil.

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ovetto WHT nedir ?

paysat.com ile çalisan varmi aranizda nasil ? ödemeler garantimi ? ne kadar % kesiyorlar

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webticaret sordugun soruyu diger bir bolumde cevaplamistim oraya bakarsan sevinirim tum sorularinin cevaplari orada

R

rhifat

Misafir
arkadaşlar bence bu işte en iyisi paypal dır ben paypal kullanıyorum cok memnunum ve cok güvenilir ayrıca para felanda istemiolar

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
paypal verified için 1,95 istiyor sanırım..eğer verified yapmazsanız 250 $ limit koyuyor..

Kalyoncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
verified nedir ?

Bu paypal , e-gold gibi sistemlere biraz uzagim,

Ben boyle siteleri arastiriyorumki, online bir alisveris sitesi kucam yabanci.

Bana hangisini önerirsiniz ? Cogunuz paypal digecek ama paypal Türkiye ödemesi yok forumdan takip ettigim kadariyla,

Forumdaki arkadaslarin yabanci ulkelerde hesaplari olanlar turkiye gonderiyolar takip ettigim kadariyla belli bir % alarak.

Baska site yokmu ? e-gold mesala ? turkiye odemesi varmi ? % kac kesiyorlar ?

Sizin bilginiz diger sisteler hangileri ??

Yardimlariniz icin simdiden thanx.

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verified = Onaylanmak

Kendi hesabini onaylarsan limitsiz hesabin olur onayli olmazsa limitin var ama paypal o onaylamak icin aldigi 1,95 dolari onaylandiktan sonra tekrar senin hesabina ekliyor. Yani hicbir para almiyor.

H

hostunnet

Misafir
paysat.com her satistan 0,39$ komisyon kesiyor ayrica toplamdan %5,3 kesiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5