İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün haberler - İlk haberler bedava (İlk beş kişi)

Redakte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle bütün arkadaşlara merhabalar. Kendimden kısaca bahsetmek gerekirse Selçuk Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunuyum. Yaklaşık bir yıldır İstanbul'da bölgesel yayın yapan bir gazetede editörlük yapıyorum. Gün içerisinde oldukça boş vaktim oluyor.

Bu boş zamanı nasıl değerlendirebilirim diye düşünürken aklıma şimdi bahsedeceğim konu geldi. İstediğiniz herhangi bir konudaki ( Güncel, siyaset, spor vs ) haberleri tamamen özgün ve haber yazım kurallarına uygun bir şekilde yazabilirim.

Forumdaki ilk mesajım olması dolayısıyla isteyen ilk beş arkadaşa değerlendirme yapmaları için ücretsiz ve 150 - 200 kelimeyi geçmemek şartıyla haber yazabilirim.

Haberleri teslim alan arkadaşlar düşüncelerini olumlu ya da olumsuz burada paylaşırlarsa memnun kalırım. Bu değerlendirmelerden sonra ücret vb konuları konuşabiliriz. Saygılar...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Merhaba. Referans makale ve ücretler konusunda özel mesaj alabilir miyim lütfen.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Çalışmaya başlandı, hayırlı olsun. Önümüzdeki günlerde değerlendirmelerimi paylaşacağım.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Makaleler çok başarılı. Haber sitelerinde çalışma arkadaşı arayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

cello54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk 5 bitmediyse beni ekleyebilirsin teşekkurler

SinneR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk 5 bitmedi galiba bir adet güncel bir makale alabilirmiyim teknoloji hakkında olabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5