İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün içerik google

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
M€l!h;817858' Alıntı:
Özgün içerik ne kadarda iyi olsa backlink'iniz olmadıktan sonra hiçbir işe yaramaz.
İyi bir özgün içerik ve dışa verilen doğru bağlantılar 0 backlinki pr2 yapabiliyor. Bu konu yabancı bir yerde de tartışılmıştı. Gerçekten iyi bir makaleyse ve doğru dış bağlantıların varsa pr backlinksiz yükseliyor. Bunu deneyim ettim. Linki incelersen orda da anlattım.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben zamanında "PHP Script" , "ASP Script" , "Webmaster Kaynak" aramalarında 1. idim.
Kopya içerikli bir siteydi, hiç link değişimi vs. yapmadan PR : 4 olmuştum.
Daha sonra benimle aynı kelimede ciddi olarak kapışan bir site belirdi sıralamada, ne yazıkki ikimizde kaynak olarak aynı siteyi sömürüyorduk. :)
Sonra Google'a bildirim yapmış olacak ki 1'den ilk 100'e bile giremeden düştüm.
Sanırım arkadaşınız sizi ispiyonlayana kadar "Hocam ödevimi vallahi ben yaptım." demeniz işe yarıyor. :)

eRCie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ben zamanında "PHP Script" , "ASP Script" , "Webmaster Kaynak" aramalarında 1. idim.
Kopya içerikli bir siteydi, hiç link değişimi vs. yapmadan PR : 4 olmuştum.
Daha sonra benimle aynı kelimede ciddi olarak kapışan bir site belirdi sıralamada, ne yazıkki ikimizde kaynak olarak aynı siteyi sömürüyorduk. :)
Sonra Google'a bildirim yapmış olacak ki 1'den ilk 100'e bile giremeden düştüm.
Sanırım arkadaşınız sizi ispiyonlayana kadar "Hocam ödevimi vallahi ben yaptım." demeniz işe yarıyor. :)

Alkışlamak gerekiyor bence dogru sonuç bu

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
özgün içerigin cok yararı oluyor bunu ben en iyi şekilde goruyorum

WebEngineer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İyi örnekleme.
Şunu belirtmekte fayda var, Özgün içerik sitenizin hitini arttırmaz.Sadece sitenin hızlı indexlenmesini sağlar ve kalitesini arttırır.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
İyi örnekleme.
Şunu belirtmekte fayda var, Özgün içerik sitenizin hitini arttırmaz.Sadece sitenin hızlı indexlenmesini sağlar ve kalitesini arttırır.
:)
özgün içerik arama sonuçlarında daha iyi verim verir. daha üstlerde olan bir sonuçta hiti etkiler.

WebEngineer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:)
özgün içerik arama sonuçlarında daha iyi verim verir. daha üstlerde olan bir sonuçta hiti etkiler.

Farklı birşey söylemedim.Ona bakarsan normal pr0 olan kaliteli bir backlink'de hızlı indexlenmesini sağlar, pr li bir backlink ise aramalarda üst sırada çıkmasını sağlar.
Bu olaylar farklı kimine göre öyle kimine göre böyle biz burdan tartışırsak bu sayfa kopar gider.

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Özgün olan her zaman iyidir.

Özgün içerik sitenin ilk zamanları siteyi iyi konuma getirir,kalitesini artırır.ilerliyen zamanlardada bu kalite artışına bağlı olarak sitenin hit'i otamatik şekilde artar :) .

.
@NeFuSa

aynen öyle , :)

acemi_11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bir cok webmaster adsense reklamları almak için ugrasıyor bunun içinde özgun içerik sart bunun dısında özgun içerik sayesinde sitelerimız daha cabuk indexleniyor özgün içerigin faydası cok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5