İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün Kişisel Gelişim Makaleleri yazılır

senemre84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özgün olarak kişisel gelişim, insan ilişkileri vb konularda makaleler yazılır. isteyenlere örnek makale gönderebilirim.
makaleler

200 kelime 1 TL

ödemeler ptt havale,avea-turkcell mobil ödeme,şans oyunları yoluyla alınmaktadır.
ilgilenenler özelden ulaşabilirler.

Boyalıkedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

yeni açılan sitemiz Yazan kazanır için özgün makale yazarları arıyoruz. 400 kelimelik makale için 5 TL ödüyoruz, ilgilenirseniz sitemizi inceleyin: Yazan Kazanır

senemre84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oldukça güzel bir sistem, peki ödemeler ne aracılığıyla yapılmakta? sadece ptt isme havale olarak çalışmaktayım.

Ekleme: msj hakkım olmadığı için özelden ulaşamadım size, ilgilenirseniz mail adresinizi verin ordan da iletişime geçebiliriz. iyi günler.

seoed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi günler

yurt disinda kaliyorum. bundan dolayi sadece paypal ile ödeme mümkün.

ama bir 500 kelimelik makale icin 100 social bookmark backlinkler de verebilirim.
ne dersiniz?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5