İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün Makale Yazarı Aranıyor

Y

yün_444

Misafir
Çeşitli konularda özgün makale yazdıracağım. Referansı olanlara öncelik verilecektir. Referansı olmayanlardan örnek makale istenecek.
Makaleler 300 kelimeden oluşmalıdır. Ödeme Paypal. Ücret makale başı 70 kuruş. Ücrette değişiklik talep etmeyiniz. İlgilenen pm atabilir ya da konunun altına yazabilir.

lbrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
öm alabilir miyim? kategoriler, günde kaç tane vs.

alone123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir sınır koyarak başta kaybediyorsun arkadaşım. Özgün makale "yazdırtmak" istiyorsan makaleyi okuma sayfasından gelen reklamları yüzde olarak bölüşmelisin yazarla. Pilli.com hesabı yani. Gerçi onlar da kaldırdı artık bu sistemi. Dağıttılar dağıttılar parayı tam ben üye oldum yazı paylaşmaya başladım reklam gelirini dağıtmayı bıraktılar :) Dediğim gibi reklam gelirlerinden yüzdelik bir miktar versen daha teşvik edici olur. Yazar, daha dikkat çeken daha ilginç ve özgün makale yazmaya çalışır. Diğer türlü adama kazanacağı parayı başta vermiş oluyorsun.

saprofit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
makaleci

İyi akşamlar. Ben daha önce bir sitede bir çok makale yayınlamıştım.Bu işte uzman sayılırım bir hayli de hayranım var. İsterseniz sizin sitede yayınlayabilirim. İsterseniz makaleci.com sitesinden saprofit isimli yazarın makalelerini okuyabilirsin.

bilga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YAZARAK PARA KAZANIYORUM İLGİLİ OLAN PM ATSIN

redblue7635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben size 300 lük bir makale paketi vereyim. 70 kuruştan siz bana yazarmısınız.?? harika olur valla.

lennonist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim insanların emeğiyle oynamaya utanmıyor musunuz? 300 kelimelik makaleye o kadar para verilir mi?

eylulecirn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen ya 300 kelime 3 tl den asağı olmamalı ben o şekilde yazdım hep ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5