İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün makale yazdırmak mı istiyorsunuz?

nesly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok ünlü bir firmanın uzun süredir, editörülük hizmetlerini yapmaktayım. Makale konusunda seo sistemlerine uygun ve de tamamen özgün bir dil kullanmaktayım. Konu ayırt etmeksizin her konuda makale yazabilirim.

ücretlendirme kısmına gelirsek;

100 kelime 1TL
150 kelime 1.5 TL

genel de rewrite sistemini kullanmayı sevmiyorum. özgün makale yazmak bana hızlı ve de kolay geliyor. O nedenle rewrite işleri yapmayı düşünmüyorum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yazılmış bir makalenizden örnek gösterirmisiniz
yazıdaki tadı hissetmek adına...

nesly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu bir makale örneğidir.

İnsan bazen tek başına tatil yapmak istiyor. Öyle değil mi? Kimse olmadan ve kendi dilediği gibi bir tatil yapmak. Sanırım son zamanlarda bunun hayalini o kadar çok kurdum ve o kadar çok istedim ki sonunda dilediğim gibi bir tatil fırsatı buldum. Patronum gerçekten çok çalıştığımı ve de büyük bir tatile ihtiyacım olduğunu söyledi. Bende tatil için hemen harekete geçtim. Eve dönerken yolumun üzerindeki “Adidas satış mağazaları”ndan birine girdim ve bakınmaya başladım. Bu fazla eşya olmadan sadece kafa dinlemek için yapılan bir tatil olacaktı. O yüzden sadece “Adidas sandalet” ve “Adidas spor çanta” aldım. Eve gelince hemen çantamın içine gerekli olabilecek birkaç eşya attım. Öyle büyük valizlerle değil bir spor çanta ile gitmek benim için bir mucizeydi. Sandaletlerimi giydim. Çantamı aldım sırtıma ve de hemen bir taksi çevirdim. Sanırım ilk uçakla ilk aklıma gelen yere gideceğim. Bunun için gerçekten de çok heyecanlıyım. Umarım dilediğim gibi geçer ve ben geri döndüğümde gerçekten dinlenmiş olurum.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
İnsan bazen tek başına tatil yapmak istiyor. Öyle değil mi? Kimse olmadan ve dilediği gibi bir tatil yapmak. Sanırım son zamanlarda bunun hayalini o kadar çok kurdum ve o kadar çok istedim ki, sonunda dilediğim gibi bir tatil fırsatı bulabildim. Patronum gerçekten çok çalıştığımı ve büyük bir tatile ihtiyacım olduğunu söyledi. Bende tatil için hemen harekete geçtim. Eve dönerken yolumun üzerindeki “Adidas satış mağazaları”ndan birine girdim ve bakınmaya başladım. Bu, fazla eşya olmadan sadece kafa dinlemek için yapılan bir tatil olacaktı. O yüzden sadece “Adidas sandalet” ve “Adidas spor çanta” aldım. Eve gelince hemen çantamın içine gerekli olabilecek birkaç eşya attım. Öyle büyük valizlerle değil, bir spor çanta ile gitmek benim için bir mucizeydi. Sandaletlerimi giydim. Çantamı aldım sırtıma ve hemen bir taksi çevirdim. Sanırım ilk uçakla, ilk aklıma gelen yere gideceğim. Bunun için gerçekten de çok heyecanlıyım. Umarım dilediğim gibi geçer ve ben geri döndüğümde gerçekten dinlenmiş olurum.

Makalede birkaç küçük yazım yanlışı vardı. Onları düzelttim. Karşılaştırırsanız siz de görebilirsiniz. Fakat genel olarak yazım tarzınızı sevdim. Ciddi yazılan yazılara nedense kanım bir türlü ısınmıyor. Yazı biraz sıcak olmalı. Birinci ağızdan yazılmalı. Dediğim gibi şahsen beğendim ben. Elimdeki işler bittiğinde sizinle çalışmak isterim. Hayırlı işler..

nesly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim, taslak halinde yolladığım için düzenlemeleri yapmadan koydum siteye. umarım çalışırız. referans konusunda da çok iyi referanslara sahibim. çok büyük bir firma da sürekli makale yazarlığı yapıyorum zaten. kolay gelsin

tunch34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar makale lazim oldumca fazla sayida kurumsal firmamizin tanititimi ayrica bilinmeyen numaralar uzerine onlarca makale ihtiyacimiz vardir \farkli sektorlerde farkli makaleler almamiz lazim '; uzun surelidir ve sureklidir calismak isterseniz pm ile bilgilerinizi gonderin / tskr

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
İletişim adresinizi alabilirmiyim? Makale ihtiyacım oldu.

beto07

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kelime bazında bir üst sınırınız var mıdır?

nesly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır yok şu anda 1000 kelimelik makaleler de yazıyorum.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok ünlü bir firmanın uzun süredir, editörülük hizmetlerini yapmaktayım. Makale konusunda seo sistemlerine uygun ve de tamamen özgün bir dil kullanmaktayım. Konu ayırt etmeksizin her konuda makale yazabilirim.

ücretlendirme kısmına gelirsek;

100 kelime 1TL
150 kelime 1.5 TL

genel de rewrite sistemini kullanmayı sevmiyorum. özgün makale yazmak bana hızlı ve de kolay geliyor. O nedenle rewrite işleri yapmayı düşünmüyorum.

İngilizce yazıyormusunuz ?

aLpinepro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
web sitem hakkında menüsüne 200 kelimelik makale yazdıralacak ö.m ulaşırsanız sevinirim ..

nesly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun süredir annem rahatsız diye yoktum. şimdi yeniden makale yazdırmak isteyenler için buralardayım.

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
Mesajım bulunsun, bikaç güne kadar bikaç adet yazdırıcaz.

nesly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam hocam siz bana teslim gününü ve de adeti ö.m olarak atın, ben gününde teslim ederim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5