İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün Makale Yazılır

X

Xman

Misafir
Moda magazin sanat spor yaşam ve genel konularda google tarafından ilk kez indexlenecek %100 özgün ve kaliteli 500 kelime üstü makaleler yazılır. Fiyat paypal ile 5 usd dir. Paypal harici ödeme kabul edilmez günlük maximum 3 makale yazılır. Makale yazdırmak isteyenler Pm le ulaşabilirler.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herhangi bir konuda bilgi vermek,bir fikir veya bir konuya açıklık getirmek, yeni bir görüş ve düşünceyi ileri sürmek, ele alınan konu üzerinde yapılan inceleme ve araştırma sonuçlarına göre deliller göstererek, bu yeni görüş ve düşünceleri desteklemek ve doğruluğunu ispatlamak gayesiyle yazılan ilmi yazılara MAKALE denir.

X

Xman

Misafir
Herhangi bir konuda bilgi vermek,bir fikir veya bir konuya açıklık getirmek, yeni bir görüş ve düşünceyi ileri sürmek, ele alınan konu üzerinde yapılan inceleme ve araştırma sonuçlarına göre deliller göstererek, bu yeni görüş ve düşünceleri desteklemek ve doğruluğunu ispatlamak gayesiyle yazılan ilmi yazılara MAKALE denir.

Çok güzel bir açıklama olmuş, yukarıdaki nitelikte yazılar için bana ulaşabilirsiniz.

yenimakale

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aramızdaki fark

ben www.yenimakale.com 'un sahibiyim. para karşılığı makale yazmak ne demek ya. bu hiçbir şekilde etik değil. Bu mesajın silinmesini rica ediyorum.

dizinci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben www.yenimakale.com 'un sahibiyim. para karşılığı makale yazmak ne demek ya. bu hiçbir şekilde etik değil. Bu mesajın silinmesini rica ediyorum.

Makale yazmak dünyada bir piyasa olmus durumda neden karsi oluyorsunuz ki. Eger bu arkadas sizin sitenizdekileri alip kopyaliyorsa veya büyük oranda ayni birakip sadece bir kacini degistiriyorsa karsi olmanizi anlarim ama onun haricinda buraya site linkini de vererek karsi olmanizi anlamadim.

Isteyen ücretsiz yazar makale sitelerine yollar isteyen para karsiligi yazar. Herkes makale yazmada uzman olmayabilir bu nedenle de bu arkadas gibi hizmet verenlere para karsiligi istedigi makaleyi yazdirir.

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sacmaliga bak. Hocam ben sana Turkiyede profesyonel gazetecilik yapan 200 kadar kisinin adresini veriyim, sen bir e-mail ile bundan sonra etik olarak maas almamalari gerektigini onlara ilet. Bakalim ne diyecekler.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Mesajlarınız silinmiştir umarım daha fazla saçmalamassınız. Bir insan bildiği konu hakkında yazı hazırlayabilir biz buna makale diyoruz (neyin eğitimini almasını istiyorsunuz güzel yazma dilininmi:eek:) ve para alarak bu işi yapabilir, lütfen daha fazla konuyu baltalamayın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi