İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün Makale Yazımı & Sabit Fiyat [kolay ödeme]

SinneR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konumuz altından makale siparişlerini alıp teslim edeceğiz fiyatlandırmamız sabittir.Kelimesi 0,01 TL den yazım işlemini yapıyorum.Makale konusu güncel konular,spor,yasakpara,teknoloji,siteleriniz için tanıtım yazısı vs.. olabilir..iyi olduğum konularda makale siparişlerinizi hızlı bir şekilde teslim edeceğim.Yabancı olduğum konularda ise öncelikle o konu hakkında çeşitli kaynaklar aracılığıyla bilgi sahibi olarak daha sonra kendi düşüncelerimle yazarak teslim edeceğim.Banka havalesi dışında olan ödeme seçeneklerinde ufak miktarlarda komisyon eklenebilir özellikle paypal ve mobil ödeme.

Not : Makale yazımı yanında post atmak , konu editleme, özgün yorum yapma gibi çoğaltarak çeşitli işler verebilirsiniz.

Fiyatlandırma :

- 100 Kelime 1,5 TL
- 200 kelime 2,5 TL
- 300 Kelime 3,5 TL

Ödeme Seçenekleri :

İş Bankası, Ziraat Bankası, Şans Oyunları, Paypal(+komisyon), Ukash Kart, Avea Mobil Ödeme(+komisyon)

Mail : kstaha38 [at] gmail.com

Teşekkürler.Memnun kalmanız Dileğiyle. ;)

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
SEO Platformu için özgün ve % 100 SEO uyumlu makale tecrübeniz varmı?

SEO Plaformum var sürekli özgün SEO'ya dayalı makale yazdırma ihtiyacı duyacağım.

Tecrübe konusunda acemi/çaylak değilim.

Fakat bu site için ilk defa SEO'ya dayalı makale yazdırmak istiyorum.

Bu konuda kendinize özgün bir güveniniz var ise ve ben bunu yapabilirim evet! diyorsanız şayet'ki konu linki dahilinde lütfen tarafıma PM ile dönüş sağlayınız.

Teşekkür eder, Hayırlı kazançlar bol müşteriler dilerim. ;)

SinneR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SEO Platformu için özgün ve % 100 SEO uyumlu makale tecrübeniz varmı?

SEO Plaformum var sürekli özgün SEO'ya dayalı makale yazdırma ihtiyacı duyacağım.

Tecrübe konusunda acemi/çaylak değilim.

Fakat bu site için ilk defa SEO'ya dayalı makale yazdırmak istiyorum.

Bu konuda kendinize özgün bir güveniniz var ise ve ben bunu yapabilirim evet! diyorsanız şayet'ki konu linki dahilinde lütfen tarafıma PM ile dönüş sağlayınız.

Teşekkür eder, Hayırlı kazançlar bol müşteriler dilerim. ;)

Kaan hocam sizinle çalışmak isterim eğer sizde uygun görürseniz deneme amaçlı bir adet makale yazarım beğenirseniz devam ederim hem de sizin yanınızda kendimi geliştirmiş olurum.

gkhn-szgn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba kadın sitesi ile ilgili makale yazarları aranıyor. İş süreklidir.

Aramızda ki güven ve iş disiplini sürecini aştıktan sonra fiyatlarımız da yükselme olacaktır.

150 Kelimesi 1 TL'dir. Bu süreç içinde 20 TL altında ödeme yapılmamaktadır.

Yemek tarifi, makyaj, sağlık, diyet, moda vs konularda yazdırılacaktır.

Teşekkürler.

SinneR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malesef sadece konuda yazan ücretler dahilinde çalışma yapıyorum.

Teşekkürler makale yazımı günceldir.

SinneR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İŞ alımı günceldir, kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5