İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün tasarım rent a car scripti+domain+host uygun fiyata!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xeribi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlaar başlıktanda gördüğünüz gibi script tasarımı+domain+host herşey dahil 250 TL

iletişim: [email protected]

xeribi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Demo suan için yok şuan ben kendi dükkanım için yaptırıyorum açılınca demoda verırım...Burada bu konuyu acıs amacım ticaret yapmak değil sadece piyasada script yazdım deyip 40-50 kişiye 200 tl den satan sözde webmasterlere inat sizlere yardımcı olmaktır...

create

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
:d ttyazilimin sistemimi satışa çıkardığınız sistem. 40-50 kişi diyerek beni kastediyorsun sanırım ama almak isteyen alır almak istemeyen yolalır hacım.

xeribi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Öncelikle konuyu yeniden açan adminlere teşekkür ediyorum.Arkadaslar ben script satmıyorum ben sıfırdan tasarım yaptırıyorum.Suanda kendime yaptırmıs olduğum tasarım Hoşgeldiniz henüz bitmemiş durumdadır ve bundan baska elimde script yoktur hoş bu sıtenın scriptide elimde değil.Ben size bu sitenin scriptini satacağımı söylemiyorum ben size diyorumki iletişime geçin benimle 30-40 kişinin kullanıpta 200 tl fiyat çekilen scriptleri kullanacağınıza benim gibi 250 tl verin sıfırdan kendinize ait özgün tasarımlar yaptırın.Bu konuyu farklı yerlere çekipte demo göstermediğim halde suçlama yapan arkadaşlar hakkında adminlerden gerekli müdehaleyi yapmalarınıda ayrıca rica ediyorum...İşini dürüst yapan herkese iyi çalışmalar...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
merhaba arkadaşlar create arkadaşın dediği gibi script bana aittir. ve orijinal satış linki aşağıdadır.

PHP Rent A Car, Araba Kiralama Scripti , 175 TL, Şık Tasarım, İşlevsel Admin Paneli, [TTyazilim.com] - Google Fan Webmaster Forum

Arakadşla özelden konuşacağım. Lütfen adminler gereğini yapabilir misiniz? Ben ilgili Satış konusunu yeni konu olarak buradan açacağım.

xeribi bu konu ile ilgili açıklama yapmanız bekleniyor. Bu scriptin satışı ile ilginiz var mı?

xeribi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benim kesinlikle r10 da uyeliğim yoktur.Bende herhangi birinin scriptide yoktur.Eğer ben bu scripti satmakla suçlanıyorsam arkadaş ispatlasın hertürlü telif hakkı parasını istediği miktarda ödemeye hazırım ha yok kendisi bana iftira atıyorsa aynı muameleyi beklerim...

bagova

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu an aradaki düğümü çözecek olan kişi ilk legalpara sahibi olan create arkadaştır. Arkadaşın verdiği demo bana ait değildir. Eğer başından beri verdiği demo buysa arkadaştan özür diliyorum. Ama create neye dayanarak ttyazılımın scriptinin satıldığını söylemelidir. Ayrıca adminlere burdan bir çağrıda bulunmak istiyorum. Demo yazmadan kimse buraya konu açmamalıdır sebebi ise adam çarptımı çırptı mı nerden bilelim görmeden mal alınır mı?

xeribi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
create adlı arkadaş bana 200 tl fıyat cektı sonra 180 tl ye indi ben ona kaç kişide olduğunu sordugumda 35-40 kısı dedı bende dogal olarak almadım o yüzdende burada iftira atmaya kalkmış adminlerden ricam banlanmasıdır...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
xeribi mesajlardan da anlaşıldığı gibi yanlış anlaşılma olmuştur. Bu konuyu çözülene kadar şikayet bölümüne taşıyorum. create konuya davet edilmiştir. Gerekli açıklamada bulunacaktır.

Yeni bir satış konusu açıp demoyu vermenizi ve gerekli detayları yazmanızı öneriyorum.

Satışınızı baltalayan olursa şikayette bulunabilirsiniz.

create

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
:d ttyazilimin sistemimi satışa çıkardığınız sistem. 40-50 kişi diyerek beni kastediyorsun sanırım ama almak isteyen alır almak istemeyen yolalır hacım.

arkadaşlar sorumu düzgün okursanız ne demek istediğimi tekrar anlarsınız.
ttyazılımın sistemimi satışa çıkardığınız sistem.

admin arkadaşlar banlamak isterse banlar talep etmene gerek yok şikayet bölümünde şikayet açarsın değerlendirilir banlatırsın bu başlık altında olmaz dostum o iş :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
create'in açıklamasından da görüldüğü üzere yanlış anlaşılma olmuştur. xeribi yeni konu açıp satışına devam etmiştir. Sorun çözüldüğüne göre konu kapatılabilir. Hayırlı satışlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi