İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgün ve Legal site için sponsor arıyorum

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşlar YENİ AÇACAĞIM bir site için sponsor arıyorum, daha önce benimle birlikte link alım\satımlarında çalışan arkadaşlar sitelerimi az çok biliyorlardır ve sitelerim hep özgün içeriklidir ve legaldir bu sebepten dolayı hiç bir şekilde başınızı ağrıtmam ama site yeni açılacağı için az tüketim olabilir açılışta ve siteyi geliştirmek ve gerçekten güzel yerlere getirmek amaçı ile sponsor arıyorum yani 3-4 ay sonra çok tüketime geçtin al pılını pırtını git diyecek sponsor aramıyorum, sponsor arkadaşlar temin edebileceklerini söylesinler bende temin edebileceğimi söyleyeyim banner link yada site ilerledikten sonra reklam gelirleri ile küçük bir ikram vb.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
alan ve bw limiti yazman yararlı olur

lorga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sana sponsor olabilirim banner reklam daha uygun bana
2gb alan
30gb bw verebilirim uygunsa pm atınız.!!

baris1919

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 gb alan ve 5 gb bw başlangıç için. sponsorumuz diyerekten bir de reklam alanı. (tasarımına uygun bir yerde)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5