İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özgürlük böyle birşey=D

abwesend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gaza gelip bizde kurduk fakat olmuyor.
error17 hatasını alıp duruyorum. grup'u windowsun olduğu yere kuruyorum fakat gene hata alıyorum.

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artofevil teşekkürler resimler için kardeşim.

Böyle birşey işte.
Sanırım artofevil'de pardus kullanıcısı.

Yada bilgisi olduğunda da eminim.

Takıldığınız her türlü yeri eminim cevaplar o da.

Eğer çözemediğiniz sorunlar olursa kurulum esnasında arkadaşlar haliyle internetiniz olmayacak.

Eğer yapamayacağına inanan yada yinede korkan arkadaş varsa aranızda ya bir sorun çıkarsa diye falan sakın korkmasın. Oldukça basit herşey.

İsteyenlere OFFLINE olduğu sürede yardım alabilmesi için özelden cep telefonumu vereceğim arkadaşlar.

Gerekirse kurulumu birlikte yaparız.

Kesinlikle deneyin bu güzelliği.

İndirme Linkleri:
http://www.pardus.org.tr/indir.html

ulticode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben çift hdd kullanıyorum birinde windows birinde pardus var. gayet iyi oluyor. pardus süper bişe ama daha tam alışamadım :D

project42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar kurulumda benim farem çalışmıyordu normal dedim kurdum ama farem hala çalışmıyor şu an kuruldu :)

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
ben bunu kurduktan sonra xp ye geçemedim geri. nasıl geçebileceğim hakkında bilgisi olan var mı :)

xp cd i takıp yeniden kurayım dedim onu da yapmıyor. sistem bilmemne kontrol ediliyor diyor öylece siyah ekran kalıyor.

güzel aslında beğendim ama performansımı ciddi derecede yavaşlattı :)) sanırım uygun bir zamanda kurmadım

project42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar geçen cye format attım g yerel dikste pardus vardı ilk önce xp mi pardus mu soruyordu şimdi sormuyor pardusu tekrar kurmadan girebilirmiyim ?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
xpten şaşmayın :) böyle geldi böyle gitsin

project42

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Pardus'un tekrar kurdum 3 seçenek gelmiştir disk başına seçtim şuan pcyi açarken xp açılıyor pardusa nasıl geçecem :(

Düzenleme : Arkadaşlar wiki'den buldum grupları tekrar yükledim zorda olsa şu an Pardus'u kurdum güzel :)

abwesend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Pardus'un tekrar kurdum 3 seçenek gelmiştir disk başına seçtim şuan pcyi açarken xp açılıyor pardusa nasıl geçecem :(

Düzenleme : Arkadaşlar wiki'den buldum grupları tekrar yükledim zorda olsa şu an Pardus'u kurdum güzel :)
çizik ekran geliyormu hocam?
detaylı olarak anlatırmısınız nasıl çözdüğünüzü ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5