İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özür, Türk webmasterlarından ve İnternet kullanıcılarından

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Admirı

Misafir
relax seni mod yapmaya karar verdim bu kadar yalakalıktan sonra

ayrıca banlanalaım a.k yine burdayım maksat komedi

R

rakyar-rakyar-rak

Misafir
ee gençler naber

domain hilesini öğretecek kişiye yeni iyinet accountu veriyom

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşlar bu başlığa mesaj atmamanızı tavsiye ederim.. Mesaj atan banlanıyor gibi birşey :) Son mesaj sahiplerinin hepsi banlanmış neredeyse :)

M

MrCooL

Misafir
Insan atildigi kapiya tekrar gelirse, pisman olmustur dersin.
Tekrar kabul edilir. Ama tekrar atilir. Hic birsey olmamis gibi , sanki atilan ben misim gibi tekrar gelip ayni densiz tavirlari sergilenirse daha degisik sifatlar eklersin.
Eskiden boyle insanlar icin "Suratina tukursem , Yarabbi sukur der" tabiri kullanilirdi. Iyinet adminle alakali bir olay degil bu. Iyinet admini ne tanirim nede ortak bir isim olmustur. Ki bu ortamda adres sahipligi disinda iyinetten cok bizlere aittir. Begenmiyorsaniz gelme atilan arkadaslarim, Geliyorsanizda atilmanin verdigi eziklik ile yeniden atilma sürenizi kisaltmak yerine, atilma derdi olmayan diger arkadaslar gibi forum basliklarinda saga sola laf sokmak yerine, konuyla alakali yorumlarinizi yazin. Becerebilirseniz tabi.

E

efeS

Misafir
MrCooL' Alıntı:
Insan atildigi kapiya tekrar gelirse, pisman olmustur dersin.
Tekrar kabul edilir. Ama tekrar atilir. Hic birsey olmamis gibi , sanki atilan ben misim gibi tekrar gelip ayni densiz tavirlari sergilenirse daha degisik sifatlar eklersin.
Eskiden boyle insanlar icin "Suratina tukursem , Yarabbi sukur der" tabiri kullanilirdi. Iyinet adminle alakali bir olay degil bu. Iyinet admini ne tanirim nede ortak bir isim olmustur. Ki bu ortamda adres sahipligi disinda iyinetten cok bizlere aittir. Begenmiyorsaniz gelme atilan arkadaslarim, Geliyorsanizda atilmanin verdigi eziklik ile yeniden atilma sürenizi kisaltmak yerine, atilma derdi olmayan diger arkadaslar gibi forum basliklarinda saga sola laf sokmak yerine, konuyla alakali yorumlarinizi yazin. Becerebilirseniz tabi.
Senin güttüğün koyun kadar, çoban dürtmüşlüğümüz var.. Sıkma tatlı canını..

M

MrCooL

Misafir
Koyun isine girmedim. Cinsel tercihinizde beni baglamaz. Cobanlara ilgi duymakta ozgursunuz.

E

efeS

Misafir
MrCooL' Alıntı:
Koyun isine girmedim. Cinsel tercihinizde beni baglamaz. Cobanlara ilgi duymakta ozgursunuz.
Profiline baktımda; Tanıdıgım ve saygı duydugum birisinin profili. O yüzden sana cevap vermeyecegim. Ama benim cevap vermeyecek olmam senin haklı oldugun anlamına gelmiyor. iLeri gidersen yaş, cinsiyet, saygı değerleri bende yok olur.

M

MrCooL

Misafir
Benim lafimda sana olmaz Efes. Sen ne kadar ileri gitsende bende degerin kaybolmaz. Lafimla muhatapligin mesajlarimizin pespese gelmesinden ibaret. Benim lafimin muhataplari bir zamanlar ikimizinde msn listesinde olan ama su an benimkinde bulunmayanlarin bir kismi. Özgür platform actilar tutmadi. Cunku kendi ortamlarindaki 4. mesajda bile adam kayirma basladi. Sen alinip kirildiysan kusura bakma. Sanal ortamda kardesim dedigim az sayida insandan birisin. Hep bu penisilinlerin etkisinden sanirim. Tedavim devam ediyor. Bir daha laptop ne zaman gelirse o zaman cevap yazarim. Tabi sana degil, hakedenlere:)

E

efeS

Misafir
Okey abicim :) Profilinde yazan e-mail adresine bir bakarsan sevinirim. Bugun mail atmıstım sana. Bunun disinda buradaki diğer kullanıcı adınada PM Atmıstım gecenlerde..
Sende bulunan ve benim gereksinim duydugum birsey varda :)

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Admirı' Alıntı:
relax seni mod yapmaya karar verdim bu kadar yalakalıktan sonra

ayrıca banlanalaım a.k yine burdayım maksat komedi

ezik insan moderatör olmak senin gibi kompleksilelere kalmış benim yazdığım yazılara bak bakalım moderatör ile ilgili birşey yazmışmıyım veya beni biriniz tanıyormusunuz. başvuru yapmadan moderatör olunmaz ciğer. beni bir gün öyle birşey yaptıımda görürsen söylersin anladınmı komedyen ehüeh

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi