İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Özür Ve Özeleştiri

X

Xman

Misafir
Arkadaşlar yaklaşık 8 aydır iyinete üyeyim bu süre zarfında yönetim ile ters düştüğüm bazı konularda onları suçladım ve uzun bir süre foruma girmedim ve tabi bu süre zarfında başka forumlarda katılımda bulundum ve gördümki gerçekten iyinet çok farklı ve çok çok özelmiş, içerdeyken bunu görememiştim ama farklı ortamlar görünce buranın değerini öğrenmiş oldum. Forumda istemedende olsa tartışmış olduğum tüm arkadaşlardan özür dilerim özeleştiri yaptığımda kendi anlayışsızlığımı gördüm ve umarım bu hataya bir daha düşmeyeceğim. Bugünden itibaren tüm üyelerle karşılıklı hoşgörü ve dayanışma içinde olmayı ve iyinete faydalı olabilmeyi umuyorum. Saygı ve sevgilerimle.

dizinci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son zamanlarda dogru düzgün paylasim olmamasinin yaninda bu forumu ben de cok seviyor ve kullaniyorum.
Seviyesi ile kendini belli ediyor ve dediginiz gibi bazen icindeyken anlasilamayabiliyor.

Hosgörülü mesajlara.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Senin geri dönme nedeninden dolayı ben de burda yazıyorum. Ancak bazı elemanlar cidden arıza.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
uzun bir süre foruma girmedim ve tabi bu süre zarfında başka forumlarda katılımda bulundum ve gördümki gerçekten iyinet çok farklı ve çok çok özelmiş, içerdeyken bunu görememiştim ama farklı ortamlar görünce buranın değerini öğrenmiş oldum.

Tekrar hoşgeldin.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
4/4lük bir forum, site yada blog henüz olmadığı için idare ediyoruz işte, bize en yakın olduğunu hissettiklerimizle.
Beğenmiyorsak, kötülemek yerine sadece gitmek en uygunudur. En azından bir şekilde geri dönersek, bir yüzümüz olur :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5