İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim Var PabloEscobar isimli üye dolandırıcıdır

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
10 yıllık internet hayatımda malesef ilk bana böyle bir konuyu açma gereği gösterdiler tebrik ediyorum ilk önce perşembe gecesi PabloEscobar nickli üye ile 12 euro gönderdim 10 euroluk ukash kart için acil ihtiyacım var dedi öyle dedi böyle dedi tamam dedim gönderdim sonra ukash kart 15 lik olabilir dedi tamam dedim 3.5 euro daha var hesabımda onuda göndereyim dedim tamam dedi ve bana perşembe gecesi göndermesi gereken ukashı ( ve bana acil lazım olduğunu belirttiğim halde) cumartesi oldu hala göndermedi dün gece bir mesaj atmış işteyim eve geçicem diye eve geçti yine ortalıkta birşey yok benim iyi niyetim bitti.

Kullanıcı Adı : http://forum.iyinet.com/uyeler/63392-pabloescobar.html
Paypal Adresi : [email protected]
vyxh1.png

Pavilion nickli moderatörün paranın gönderildiği hesap bilgilerini paylaşmasını rica ediyorum inanmıştır umarım.

PabloEscobar

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
İyi niyetiniz bitebilir ben burada 250tl işlem yaptım,benim iyi niyetimin bitmesi sizin ukala tavırlanırızdır her mesajınızda ayrı bir tehdit ve ukalaca içerikler..derdim para çalmak olsaydı 40-50 çalmak yerine 250tl konusunda dolandırıcılık yapardım..paypal arkadaşa parasını iade edecektir.

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
lütfen tehdit ve ukala sözler içeren mesajlarımı capsleyin yada moderatörlerin yetkisi varsa baksınlar ne demişim ben arkadaşa ne için söz vermiş bana ve ne yapmaya çalışmış. hala paypal iadesi yapmamıştır.

PabloEscobar

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Paypala geri ödeme bildirimi yapmışsın zaten paypal sürecini bekliyor,dediğim gibi ben 250tl'de problem çıkarmadım 30-40 tl'demi problem çıkaracam alışveriş yaptığım arkadaşlara danışabilirsiniz saygılarımla.

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yetkisiz işlem olarak bildirim yaptım niyetiniz iyi olsa onay verebilirsiniz, ben hala ukala ve tehdit içeren mesajlarımı buraya koymanızı bekliyorum en azından bir tane tehdit içeren mesajını capsleyin ve hala paramı veya karşılığı olan ukash alabilmiş değilim süre kazanmak için güzel ilerliyor arkadaş 8 yıldırda burda böyle bir konu görmediğimi belirtmek istiyorum.

PabloEscobar

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Şuan onay verme durumu yok ss alıp atabilirim... paypal zaten bakiyeden düştü benim yapabileceğin şey onayı beklemek olur ben paranızı elimde tutmuyorum paypal tutuyor

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Parayı zorla da olsa alıcaz orda sıkıntı yok ama asıl sıkıntı neden böyle bir yol izlediğin oyalamalar felan yok online olduğunuzda yazın kodu göndereyim sonra 2 gün cevap yok tabi bu süre içerisinde giriş çıkış da yapıyorsun siteye adam gibi tedarik edemedim diyebilirsin biraz bekleticem diyebilirsin ama kodu aldım deyip göndermemek ne demek yok beni tehdit etti bana karşı ukala konuştu ne demek bunları neden yazma gereği duydun.

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Değerlendirmeyi moderatörlere bırakıyorum ve bu mağduriyetin sonucunu merak ediyorum, PabloEscobar iyi yoldasın hocam böyle site varken sana ekmek çıkar burdan. Bir daha iyinet.com da ticaret yapmamak üzere kendinize iyi bakın.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
jxc paypala mail attın mı sen?
paranı pablo vermiyor değil, paypal tutuyor olabilir
gelişmeleri yazarsın

jxc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Para paypalıma gelmiş bugün, arkadaş iyi niyetlidir hayatında hiç dolandırıcılık yapmamıştır bizzat kendim araştırdım knight forumlarında kimseyi dolandırmamıştır. R10 kullanıcı adı Helpdesk olup daha önce oradan dolandırıcılık yüzünden banlanmamıştır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5