İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paf Üyelik

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,

Antu.com forumlarında hoşuma giden bir uygulama var. Deneme süreci gibi birşey. İlk üye olduğunuz zaman Paf üyeliğiniz bulunuyor sadece ve sadece izin verilen bölümlere yazabiliyorsunuz.

Üst kademeye geçme işlemleri manuel olarak yapılıyor. Yani üyelerin durumları, attığı mesajlar, paylaşım durumları gibi kriterlerle gerçek üyeliğe terfi ediyorsunuz. O zamana kadar avatar upload edemiyorsunuz, kendi bölümünüz dışında biryere yazamıyorsunuz vs. vs.

Bu kadar katı olmasada gerçek üyelikten önce alt bir üyelik getirilebilir. Bu sayede yeni üyeler ya da forum ahalisinin güvenini kazanmamış kişiler herkesle aynı kategoride bulunmamış olur. Tabiki rep power gibi etmenlerde etki ediyordur güvene ama elinden domaini hemen çıkarmak isteyen kişinin bunlara bakacağını sanmıyorum pek.

Geliştirilebilir bir örnek vermeye çalıştım. Şurasını değiştirelim derseniz neden olmasın? Güzel bir fikir çıkarsa herkes için iyi olur diye düşünüyorum.

Saygılar..

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Güzel bir fikir son zamanlarda dağıtılan davetiyeler ile gelen yeni üyelerden çıkan problemlerden çoğu kişi şikayetçi. Bu birazda olsa dolandırıcılık işlerinin önünü engeller.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Her zaman zor üyeligi olan forumlar veya siteler ilgi cekmiştir. kalitenin yüksek oldugu yerleri insanlar tercih ediyor. bende forumumum için 1. yaşına girdigi zaman üyelige aynı standartları getirecegim.

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Her zaman dediğim gibi iyinet in üyelik konusundaki prensipleri gerçekten çok iyi. Diğer forumalr gibi üye gelsinde ne olsun demiyor yönetim. Genele sağlam ve faydalı insanlar gelmiş oluyor ve icraatlı işler dönüyordu fakat şu sıralar herkes şikayetçi bazı olaylardan..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5