İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Page Rank 5 sitesinde link satışı

faras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link satılacak site : PM de
Domain yaşı : 8 sene yakın oldu (2000-11-18)
PageRank değeri : 5
Site içeriğinin dili ve kategorisi : Türkçe / Toplist Direktory
Satışa çıkarılan link sayısı : 10
Alexa Sırası : 480 bindedir
Aylık-Yıllık istenen ücret : 10 ytl (10 $)
Ödeme: PayPal

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir sonraki güncellemede pr 0 a inince görüşürüz :)

faras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Okudum.

Bildim.

Sen onu biliyorsun amma bunu yok:
Not all paid links violate our guidelines. Buying and selling links is a normal part of the economy of the web when done for advertising purposes, and not for manipulation of search results. Links purchased for advertising should be designated as such. This can be done in several ways, such as:

* Adding a rel="nofollow" attribute to the <a> tag
* Redirecting the links to an intermediate page that is blocked from search engines with a robots.txt file

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabii ki ama sen o listedekileri yaparsan kimse link satın almaz çünkü pageranke katkısı yok ;)

faras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabii ki ama sen o listedekileri yaparsan kimse link satın almaz çünkü pageranke katkısı yok ;)

kimse istese alar kimse istese almaz, sen ne için rahatsımısan? sen ne için google sistesine report gönderirsen? sen kendi saytında PRli iteler için reklam teklif ediyorsan. o zaman senin siteden kimse satin reklam almaz ;)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
men report göndermirem. menim de işim bu oluyir. sadece bu satma olayının açıktan yapılmaması gerektiğini anlatmaya çalışirem. forum saytlarını incelersen adres için pm istiyirler, alakasız birisi report etmesin diye.

faras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
men report göndermirem. menim de işim bu oluyir. sadece bu satma olayının açıktan yapılmaması gerektiğini anlatmaya çalışirem. forum saytlarını incelersen adres için pm istiyirler, alakasız birisi report etmesin diye.

evet, anladım. teşekkürler

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
adresini pm ile gönderirsen çalışmaya başlarız

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36

hahaha koptum ya,

mende p.m isterem

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5