İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Page Rank 6 backlink buldum.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
teşekkürler +rep

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üye olup bir mesaj bıraktım. Hadi hayırlısı.

Yarın öbür gün pr6 link satışı diye çıkar birileri :)

douganx

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
teşekkürkler , yazı bırakıldı. :)

Wikican

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yauw bari Türkçe içerikleri daha az yazsaydık Türkler spama boğdu siteyi diye adımız çıkacak.
neyse link paylaşıldı ipin ucu çoktan kaçtı :)

Benim niyetim aslında şu idi, Türkçe sitelerin PageRankına katkıda bulunsun.

Siteye girdim baktım, Oldukça az sayıda Spam var, Hepsi de yabancı. Alan ise çok bakir.

Ben de girip kendi linklerimi bıraktım. Sadece Türkçe ben olacaktım. Ama sonra düşündüm niye bu siteden yabancılar faydalansın. Türkçe sitelere de page rank getirsin diye döndüm yayınlamaya karar verdim.

Sitelerin pageranklarına katkı sağlayacak puantaj gelirse memnun oluruz. Zaten google da bu durumu düzelten adımlar atıyor Türkçe sitelere pagerank konusunda biraz daha bonkör davranıyor. Bunun daha da artması dileğiyle.

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Dediğin gibi ipin ucu kaçmış :) Bi de sana yarar ama sonradan ekleyenler pr0'lı sayfalara gidiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5