İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Page Rank için link değişimi hk

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar düşündüğüm dogruysa link toplistlerden alınan linkin onemi olamamsı lazım neyse

şimdi

bir topliste sitemi ekleyecektim forum kategorisinde ilk 15 hit alan sitenin bulundugu sayfanın pagerank ı 5 ama sıralamada 15-30 arası siteleri goruntuledıgımızde onların bulundugu sayfanın pagerank i 0 şimdi ben bu siteyle link değişimi yapsam ilk 15 içinde yer alamazsam site page rankının katkısı 5 olarak mı dusunulecek 0 olarak mı?

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
su an biraz meşgulum hemen sunu yazıyım olmadı kodlarıda yazarım

sitemizi eklediğimiz toplistin anasayfası 5 pr değerine sahip diyelim bizim sitemizde anasayfada değilde kategorinin ikinci sayfasında yer alıyorsa biz bu siteden backlink i pr5 e gore mi alırız yoksa sitemizin bulundugu sayfanın pr değerine göre mi alırız

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Öncelikle sitenin bulunduğu sayfanın pr değerine gör katkı alırsın.

Ancak toplist senin sitene www.toplist.com/clik.php?id=1284 şeklide link veriyorsa bunun herhangi bir pr katkısı olmaz. Pr katkısı olması için www.siten.com şeklinde link vermesi gerekir...

Umarım yardımcı olabilmişimdir...

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece o ıkısı degıl tabı ama onlardada aynı durum sozkonusudur muhtemelen cunku toplistlerin 1 2 sayfası dısında Pr degerlerı dusuk oluyor...

yanı sıralamada ust sıralara cıkamıyorsak direk linkte verseler sıte eklememızın bı manası kalmıyor o zaman yazdıklarınızdan bu anlasılıyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5