İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagenavi çalışmadı :(

Ozkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Merhaba arkadaşlar gameplayvideo.net siteme video teması kurdum ancak şöyle bir sorun var video kategorilerinde pagenavi bölümü var ancak pagenavi çalışmıyor :(

Eklenti etkinleştirilemedi, çünkü önlenemeyen bir hataya sebep oldu.

Hatası geliyor.Çözüm nedir ?

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bende bazı temalarda hatalar alıyordum ancak pagenavinin güncel halini kullandığımdan dolayı bu hatayı aldığımı farkettim. Tema'nın geçerli teması eski sürüm ile uyumlu olduğu için yenide çalışmıyordu. Bu tür birşey olabilir belki sorun.. Belki..

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Tema'nın geçerli teması eski sürüm ile uyumlu olduğu için yenide çalışmıyordu. Bu tür birşey olabilir belki sorun.. Belki..

Sorun çok büyük bir ihtimalle bundan kaynaklanıyordur, aynısı daha önceleri benimde başıma geldi, eski sürümü kullanırsanız sorun ortadan kalkacaktır.

Safari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alakası bile yok son sürüm indir aktif et . Alttaki kodu footer.php ye ekleyiniz.

<div class="navigation">
<!-- Plugin Navigation -->
<?php if(function_exists('wp_pagenavi')) { wp_pagenavi(); } ?><div class="clear"></div>
<!-- End -->
</div>

MSBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
kardeş msn ekle yapalım beraber. pm atıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5