İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagerank 3 - Forum Sitesi - Lisanslı Vbulletin

Maverick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site adresi: www.tuzakforum.com/forum
İstenen minimum fiyat: 650 YTL
Sitenin açılış tarihi: Ekim - 2006
Kategori, sitenin içeriği nedir: Forum
Günlük hit sayısı, kaynak link: Tekil : 600 - 900 Çogul = 20000
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Herşeyi İle Birlikte
Hosting dahilmidir: Hayır
Banlı olduğu sponsor varmı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı: Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: Lisanslı Vbulletin
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: Tam Olarak Bilmiyorum 7-8 Ayı var
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: Yok

Satma nedeni (opsiyonel): Uğraşamıyorum Vaktim Yok
PR değeri varsa linki (opsiyonel): 3
Üyesi varsa üye sayısı (opsiyonel): Konular: 48,254 Mesajlar: 360,219 Üyeler: 15,395 [ 14 Ağustos Pazartesi ]

---

Merhaba Arkadaşlar Ben Scorpion Üyelik Alımı olmadıgı için arkadaşın üyeligi ile giriş yaptım .
Özel mesajlarınızı Bekliyorum

emirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin açılış tarihi: Ekim - 2006 Daha ekim gelmedi kardeş nasıl oluyor?
Extreme yok mu?

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Foruma girdim gözüme bir şey takıldı
TuzaKForum'a Destek için Lütfen Sitemizdeki Google Reklamlarına tıklayınız... Sitemizdeki Mesaj/Konular Görünmüyorsa Explorer Dan Giriş Yapınız (Firefox ta Görünmez) Sitemizde Gizli İçerik Uygulaması Başlamıştır.Emeginizin Hakkını İstiyorsanız Lütfen Açtıgınız Konuları [hide]Yazacagınız Konu , link , resim vs[/hide] Bu Şekilde Açınız , Teşekkürler Sitemizin Reklam Bölümleri Açıldı , Sizde Reklam Verebilirsiniz !! Bilgi ve Paylaşımın Adresi..!!

Hayırlı işler :)

E

echo

Misafir
bu sitenin sahibi kimse açık açık söylüyorum:

o chaser denilen elemanı bulurum herkesin içinde güzel bi meydan dayağı atar tokatlar evine gönderirim.onun bunu ekmeğiyle oynamasın.

eski forum sitemde (şu anda başka bi arkadaşımda) değil mp3 crack hek marez bile yok gelmiş index atıyor.bide imza bırakıyor Allahın lameri "chaser was here" diye.

kusura bakmayın çok sinirliyim bu forumun ismini görünce dahada sinirleniyorum.

E

echo

Misafir
cemadak' Alıntı:
ne alaka anlamadım ben ?

ismini verdiğim eleman bunalrı sitede görevlimi ne öyle bişey. gelmiş bizim forumun içine etmiş durup dururken. sırf eğlence olsun diye.

ana sayfaya girdiğimizde tuzak forum sayfasına login penceresi açıyordu.

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitemizdeki Mesaj/Konular Görünmüyorsa Explorer Dan Giriş Yapınız (Firefox ta Görünmez)

Dil dosyasını Sil bunu Yükle Düzelir :) BURDANN

O kadar Mesaj Var, Emek var, Üye var, Lisans var Daha ne olsun bence iyi Fiyat :)

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
echo' Alıntı:
ismini verdiğim eleman bunalrı sitede görevlimi ne öyle bişey. gelmiş bizim forumun içine etmiş durup dururken. sırf eğlence olsun diye.

ana sayfaya girdiğimizde tuzak forum sayfasına login penceresi açıyordu.

burda yazmak dogrumu peki ? özel mesajla halledebilirsin sorununu..

Maverick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
echo' Alıntı:
bu sitenin sahibi kimse açık açık söylüyorum:

o chaser denilen elemanı bulurum herkesin içinde güzel bi meydan dayağı atar tokatlar evine gönderirim.onun bunu ekmeğiyle oynamasın.

eski forum sitemde (şu anda başka bi arkadaşımda) değil mp3 crack hek marez bile yok gelmiş index atıyor.bide imza bırakıyor Allahın lameri "chaser was here" diye.

kusura bakmayın çok sinirliyim bu forumun ismini görünce dahada sinirleniyorum.

hocam konumuz bumu adamın yaptıgı şey beni ilgilendirmez Sitenin Gerçek Sahibi Benim (Scorpion) Saçma saçma mesajlar yazma derdin varsa gel bana söyle neden burda yazıyorsun ne ilgisi var konuyla

E

echo

Misafir
Maverick' Alıntı:
hocam konumuz bumu adamın yaptıgı şey beni ilgilendirmez Sitenin Gerçek Sahibi Benim Scorpion Saçma saçma mesajlar yazma derdin varsa gel bana söyle neden burda yazıyorsun ne ilgisi var konuyla

şunu açıklığa kavuşturalım.

1- zamanıda yetkiliyle görüştüm. o eleman hala o forumdan. oı şey iszin başınıza gelse inanın bende 2 kat daha sinirli olursunuz.

2- ben scorpion felan değilim yanlış anlaşılma var.

3- konuyu baltaladım özür dilerim . site sahiplerinin direk bi suçu yok ama hala sölüyorum o elemanı yakalarsam döverim. iyi satışlar lütfen devam edin

Maverick

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Scorpion Benim Sana sensin diyen olmadı da ...

neyse konuyu saptırmayalım .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5