İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagerank 4 Dmoz Kayıtlı Türkçe Eğitim sitesinden link satışı

Asalsayi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhabalar

2006 yılında açmış olduğum Pagerank 4 ( anasayfa, diger sayfalar pagerank3) link satıyorum.

şu an anasayfadan dışarıya 3 adet link çıkmaktadır.

7 adet link satacağım.

Dmoz kayıtlı, google da birçok anahtar kelimede yüksek sıralarda çıkmaktadır.

aylık:10 ytl, 3 aylık:25 ytl

ödemeler: akbank, ykb

daha detaylı bilgi için öm atabilirsiniz.

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam, link alıyorum ama işlerimi nasıl yapacağız :) mesaj sayınız 10'dan düşük olduğu için PM atamıyorsunuz.

Bir de sitenin ana footerı ile iç sayfalarının footerı birbirinden farklı. alınan link sitenin tamamında yer alacak mı?

Asalsayi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sitede footer filan yok :D

ana sayfaya hemen eklerim linki, diger sayfalarada gunde 20 tane sayfaya eklerim....

footer olayını yapacagım yakında insallah :)

98 yılında html site yapıyordum, 99 da asp.. 2000de basladım matematiğe sonrası 2008 ve yine html iste :D

Asalsayi

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sen linki gonder ben ekleyeyim.. ilk adımı ben atayım.

sonra sen parayı gonder 2. adım senden

sonra ben alt sayfalara da ekleyeyim 3 adım benden.

makul mu?

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1) footerda olmayınca malesef bir şeye yaramayacak zira sadece tek sayfadan (veya ekleyebileceğiniz kadar sayfadan) link almış olacağım. bu da otomatik olarak fiyat/verim oranını artıracak. gerçi tek sayfadan da iyidir ama serbest piyasa bu, link fiyatları düşük.
2) ben linki buraya yazamam zira hangi site için aldığımın bilinmesini istemiyor olabilirim pekala :) başkası da yazmayacaktır. size PM de atamıyorum, zira 10 mesaj limitine takılmış durumdasınız. hakeza linki yazsam dahi hesap numaranızı almam gerekir, onu da forum ortamında yazmanız sizin için hoş olmayabilir.
tek seçenek var;
eğer ilk sorunu halledebilirseniz ve buraya msn adresini yazabilirseniz ancak o şekilde iletişime geçebiliriz.
sevgiler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5