İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pageRank 5 ama google da kayıtlı değil

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar
pr degeri 5 olan ama google da kayıtlı olmayan domainim var, cok ilginc banli olsa pr de olmaz. simdi sizce nedir bu durum ve ne yapmalıyım ki google da indekslensin, genelde domainleri kaydettirme konusunda basariliyimdir ama bu olmadi nedense

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şans :D
Benimde domain pr4 ama domain bile indexli değil :( Başka arkadaşa da ben forum kurdum onu da takır takır indexliyor.Şans abi başka birşey değil.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanmam sans filan oldugunu bu domain baskasindaymis onceden
bir haltlar yemis heralde o arkadas, ben denk getirdim aldim pr 0 idi simdi 5 yaptim ama google a indekslenmiyor

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sandbox ta olabilir belki de.

eğer böyle bir durum varsa 6-7 ay içinde anca indekslenmeye başlarsın. içeriğini sade tutmaya çalış.

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
AkrepList' Alıntı:
sanmam sans filan oldugunu bu domain baskasindaymis onceden
bir haltlar yemis heralde o arkadas, ben denk getirdim aldim pr 0 idi simdi 5 yaptim ama google a indekslenmiyor

dusen ve tekrar reg.edilen bir domain googleda sandbox'a giriyor ve yeniden indexlenme surecine girmesi yaklasik 8 ay gibi bir sureyi buluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5