İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagerank Güncellemeleri Topiği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ilgilenemediğim sitelerimle rezalete doğru devam ediyorum maximum pr 3 varken pr1 ler bile sevindirici.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
sevindim pr 5 hak ediyordu :)

VuuB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bi arkadasın sitesi pr6 olmuss :S
bende hala tık yok

hayran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Nisan ayı içerisinde PR güncellemesi olacak diye bir duyum aldım komşu forumlardan :D sizce de olabilir mi?

hayran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hemen hemen her yıl nisan ayı başlangıcında PR güncellemesi oluyor, bu senede bu kural değişmeyecek galiba :D

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
hurafeden ibaret google blogunda şu an için öyle bir yazı mevcut değil..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
blogum pr 2 olmuş, dün baktığımda n/a idi, dalgalanma değildir inşallah

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Uzun zamandır pr konularına girmiyorum. :D Morali bozmaya gerek yok. :D

jekymark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google bu aralar bi haltlar karıştıyor ama hadi hayırlısı...

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sıkıldım ama artık ben bu googledan. 1 yıl önce iyi pr elde edenlerin pr'ları hala aynı seviyelerde ve 1 yıldır +gelir yazıyor adamlara. Geçen sene açılışı hatalı bir döneme gelen, Dmoz kayıtlı, 1milyon backlinkli, gerçekten işe yarar sitem hala 0.

LuCaS34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yani bu pr ler ne zaman güncellencek siteyi yenı aççtımğım zaman 2 hafta sonra güncellendi haliyle 0 hala daha beklıormm :/ gelecek pr 2 gösterior ama onada güvenilmezki..

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Sıkıldım ama artık ben bu googledan. 1 yıl önce iyi pr elde edenlerin pr'ları hala aynı seviyelerde ve 1 yıldır +gelir yazıyor adamlara. Geçen sene açılışı hatalı bir döneme gelen, Dmoz kayıtlı, 1milyon backlinkli, gerçekten işe yarar sitem hala 0.

Aynen katiliyorum pr olan siteler paraya para demedi yapilan gercekten cok büyük haksizlik onlarin pr hala duruyor bizler uzun zamandir bekliyoruz pr alalim diye..

canguldur

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Sahte pagerank değerlerinden baktığımda PR4 - 5 tahimini gelicek gösterilen 2 sitem PR değeri almadı. 3 tanesi ile hiç ilgilenmediğim halde index 'i düşcek noktasına gelmiş olan sitem PR4 aldı. Üzerinde yoğunlaştığım özgün içerik ile siteyi güzelleştirdim. Tasarım bakımından olsun, backlink bakımından olsun. Kaliteli Link değişimleri olsun toplam backlink 70.000 lerde olan sitem ise PR değeri almadı :) Yani burdan anlayacağımız uğraşılmayan siteler kaymak yerken, titizlikle uğraşılan siteler yerinde saydı. Anlamadım. Bir Sonraki Pagerank güncellemesi hakkında bilgisi olan varmıdır ?

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
@canguldur aynen katılıyorum. Ben PR5'den 6/7 olur diye düşünürken 3'e düşürmüşler.

Google artık oyun haline çevirdi bu pagerank olayını, ara ara herkese bol kepçe yapıyor daha sonra tak diye düşürüyor.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaşlar Trustrank değerleri değişmiş yine yakınlarda Pr güncellemesi olabilir ;) geçen güncellemeden öncede Trustrank değerleri değişmiştir arkadasında PR güncellemesi gelmişti. Tabiki bu bir tahmin.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
trustrank neden 0.5 gösteriyor benim
gerçi tekrar sorgulatım böyle çıktı

Seo Trustrank Değeri: 3.3912
Pagerank Değeriniz: (2/10)
Gelecek Seo Trustrank Değeri: 4.06944
Geçmiş Seo Trustrank Değeri: 2.71296

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5