İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagerank Güncellemeleri Topiği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Guugıl işte :D yapıyormuş baksana yabancı site ve forumlarda epey bahsetmişler. 20 Ocak itibariyle pr değerleri değişen arkadaşlar olmuş.
Sanırım 2-3 kadar sürer... Benim sitelerde herhangi bir değişiklik yok. Bekliyorum, umarım bolca yeşilimiz olur :D

Ya bu pagerank oldum olası hiç ilgimi çekmedi benim şimdi pagerank önceden değerli birşeydi ama şimdi değeri sıfırın altında. Artık alexa değeri önem biçmeye başladı sanırım ordan gitmek lazım.

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Benim için sadece kalite anlamını taşıyor :) hit durumuyla pagerank'ı kıyaslamak yanlış olur, şöyle ki : alexa 6milyon'luk site pr4'ken alexa 1milyonun altındaki site pr 1 olabiliyor.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Amacım kıyas değildi de, işte bu pr konularının yerini alexa almasıydı. Tabi ne kadar öyle olmuştur bilmiyorum çok fakat site zaten idealini yakalamışsa aslında hiçbirine gerek yok diye düşünüyorum. :)

Adem46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sürekli güncelledigim ilgilendigim Sitemin ana domaini 1 den SIFIR a düsmüs.
ve bu siteme 2 gün önce parkettigim domain de PR1 Degeri almis.
Bu ne lahana !

izletbana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten bir çok webmaster arkadaşın bilmediği ama önemli bir not veriyim size google pageranktan daha çok alexaya önem verir bunu alexası iyi ve pr değeri iyi sitelerin eklediği konularda ki konumlarına bakarak anlayabilirsiniz. Neden dyen arkadaşlarıma hemen hızlı ve basit bir açıklama alexa değeri sitenize gösterilen ilgiye göre veriliyor pagerank ise google tarafından belirlenen kriterlere uygunluğa göre google her nakadar katı sınırlarla donatılsada izleyicinin ilgisinin fazla olduğu siteyi haliyle ön sıraya almak zorunda kalıyor.

grineX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sanırım Dünakşam Güncelleme Olmuş 1 Senelik 2tane Sitem Var Goggle Beni Es Geçmiş ; )

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google backlinkler görünmeye başladı ama pagerank hala 0. umutlar bahara kaldı.

P

pozitif06

Misafir
Pagerank Güncellemeleri Başladı

Bende bugün sitemin pr vs. bilgilerine ulaşamıyordum (hala da ulaşılamıyor)

demekki pr güncellemesi yapılıyor :)

sitem çok yeni birkaç haftalık...

bir sonraki pr günc. ne zamandır? konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar...

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Bende bugün sitemin pr vs. bilgilerine ulaşamıyordum (hala da ulaşılamıyor)

demekki pr güncellemesi yapılıyor :)

sitem çok yeni birkaç haftalık...

bir sonraki pr günc. ne zamandır? konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar...

normalde 3 ayda bir güncelleniyordu, şuan yeni güncellemenin ne zaman yapılacağını bilmek mümkün değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5