İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagerank Güncellemeleri Topiği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cafercer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güncelleme olan siteler var ama onlar ara güncelleme sanırım

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Pagerankların bu kadar uzun sürede güncellendiğini hatırlamıyorum. Son güncellemeden bu yana sanırım 4 ayı geçti.

dynamicube

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Caffeine'le ilgili yapılan açıklamalara bakılırsa, caffeine'in devreye girmesiyle birlikte periyodik ve toplu pagerank güncellemelerinin de artık rafa kalkması gerek. Bundan sonra pagerank güncellemelerinin artık anlık olması gerektiğini düşünüyorum. Mantıklı olan da bu gibi.

dynamicube

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pagerank güncellemesi olmadı olmadı, tutar bugün olursa sanırım kötü olur.
Laneti nerden gelir bilinmez ama bugün 13. Cuma :)

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
google caffein yüzünden, pagerank algoritmasında da değişiklik olmuştur. (oluyordur) bu yüzden de bu güncelleme uzun sürüyor bence.. yapacaklar elbet

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selam Arkadaşlar google pagerank güncellemesi oldumu acaba yada bi bilgi verirmsiniz ne zaman olcak

ayrıca bir durum söz konusu olcak bir forum sitesinin baclik az mesela 46 falan iç kasmamıştım dün gece yaklaşık 2 saat içinde 210 ksr baclik kastım bugunde 105 falan toplam 300 aşkın acaba güncelleme olmadısa faydası olabilirmi ?
yada olduğunda

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
güncellemeler daha olmadı emrah normalde olması gerikiyordu ama gecikti bekliyoruz

Emrah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
güncellemeler daha olmadı emrah normalde olması gerikiyordu ama gecikti bekliyoruz

Teşekkürler Mehmet Sağolasın Gerçek İsmim Emra Değil Bu Arada
Bugun Yine Baclik Kasıcam Şimdi Pc Onarıyom Sonra Gece 200 Baxlik Kasıcam Umarım Geç Olcak Ama Umarımki Faydası Olur 3 Aydır Oldu Açalı Forumu

www.servertanitimi.net Pr 0 Sizce Kaç Olabilir Hit İyi ? Mehmet Birde Özelden Msn At Konuşuruz Gece Uyumassan :)

me3met

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
burdayım :) ama fazla kasma backlink kasmadanda hedefine ulaşanlar var (ben gibi:) görüşürüz msnden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5