İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagerank Güncellemesi Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Baktımda geçen hafta açtığım site bugün N/A 'dan 0 olmuş.
Bilginiz olsun.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlamadı kardeşim başlamadı valla sıktı böyle konuşar artık

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
güncelleme var doğru bu. ama bu ne güncellemesi hala belirsiz. yeni siteleri mi güncelliyor büyük güncelleme mi ara güncelleme mi, sıralama mı belli değil.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz büyük çaplı bir güncelleme var.Sürekli güncelleme var.Şikayet edilen isimler N/A oluyor.Şikayetin sonuçlanması 1,5 Ay sürüyor ve şikayet doğrulanırsa domain googledan siliniyor ve pr değeri düşüyor.Bu yüzden sürekli bir güncelleme varmış gibi geliyor bize.Bu sefer pagerank lar değişiyor yani sadece N/A olmuyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.:)

TeQNyC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadas benim her actıgım yeni site az bi hit aldımı n/a dan pr0 olur. ne alaka guncellemeyle.

Pagerank Guncellemesi basladı diyenler simdilik alexa guncellemeleri ile idare etsinler :)

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 2 gun önce backlink güncellemesi oldu. Bu pagerank güncellemesinin kapıda oldugu anlamına gelmektedir. Alexa ranklarda da sanırım bir değişme var.Ama bu pagerank güncellemesini bu kadar takmayın derim. Google pagerank değerinin artık bir önemi kalmadı. Bunu en iyi arama sonuclarına göstermektedir. Pagerank değeri 0 olan siteler sürekli ilk sırada yer almaktadır. Pr değeri yüksek siteler ise 5. sıradan yukarı cıkamamaktadır.( bazı kelimeler istisna ) O yuzden en mantıklısı sitenizi sürekli güncel tutun derim ;)

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onu gördün diye güncelleme başladı yani öylemi ? :)

Alay etmeye gerek yok.Bknz yaptığım bir hata ile bilgi sahibi olmuş oldum, size verebileceğim en güzel cevapta budur;
güncelleme var doğru bu. ama bu ne güncellemesi hala belirsiz. yeni siteleri mi güncelliyor büyük güncelleme mi ara güncelleme mi, sıralama mı belli değil.
Biraz büyük çaplı bir güncelleme var.Sürekli güncelleme var.Şikayet edilen isimler N/A oluyor.Şikayetin sonuçlanması 1,5 Ay sürüyor ve şikayet doğrulanırsa domain googledan siliniyor ve pr değeri düşüyor.Bu yüzden sürekli bir güncelleme varmış gibi geliyor bize.Bu sefer pagerank lar değişiyor yani sadece N/A olmuyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.:)

Arkadaşlar 2 gun önce backlink güncellemesi oldu. Bu pagerank güncellemesinin kapıda oldugu anlamına gelmektedir. Alexa ranklarda da sanırım bir değişme var.Ama bu pagerank güncellemesini bu kadar takmayın derim. Google pagerank değerinin artık bir önemi kalmadı. Bunu en iyi arama sonuclarına göstermektedir. Pagerank değeri 0 olan siteler sürekli ilk sırada yer almaktadır. Pr değeri yüksek siteler ise 5. sıradan yukarı cıkamamaktadır.( bazı kelimeler istisna ) O yuzden en mantıklısı sitenizi sürekli güncel tutun derim ;)

arkadas benim her actıgım yeni site az bi hit aldımı n/a dan pr0 olur. ne alaka guncellemeyle.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az sabır arkadaşlar güncellemelerde başladı sayılır ama bu hemen olacak diye bir hal yok benim pr5 sitem pr0 oldu şimdi tekrar pr5 oldu :) dalgalanmalar olacak malum

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.bildirgec.org/yazi/page-rank-in-gecerliligini-validrank
Linkteki sayfadan bir yazı;
pr sorgulaması yaptıktan sonra eğer "pagerank is valid" uyarısını görüyorsak o sitenin pr'ı gerçek demek.

"suspicious" ise şüpheli, "fake" ise sahte demek.

özellikle pr güncellemeleri yapılırken bütün pr'lar suspicious görünüyor. bunu da bir ipucu olarak verelim.
İyinet dahil yazdığım tüm linkler şüpheli çıkıyor,buda güncelleme olduğu ihtimalini yükseltiyor.
Ayrıca ;
7875fimageaspx.png

kuwz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaslar guncelleme baslamadi bu dalganalanmalar google in yeni acilmis yada sandbox tan yeni cikmis pagerankleri N/A seklinde gorulen siteleri guncellemesinden kaynaklaniyor.
N/A seklindeki daha once derecelendirilmemis siteler guncelleniyor.cok gereksiz seyler gordum alttaki capsi koyan arkadastan o sistenin neyine guveniyor google dan baska kimse guncellemeyi bilemez o sitede sahibide burdaki bircok kisi gibi hicbir seye dayanmadan N/A sitelerin guncellenmesini gorunce oraya guncelleniyor yazisi eklemis bu hicbirsey gostermez ve kesinlikle dogru degildir boyle seylere kanmayin.bu baslik guncelleme olana kadar kapanmali yoksa bu boyle sacma bir sekilde uzayip gidicek..

tesekkurler

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geceleri gözüme uyku girmez oldu. Güncelleme başladı mı başlamadı mı :D

Bu sefer garanti pr10... Garanti.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Güncelleme yok, Google da benim şimdiye kadar görmediğim ciddi değişiklikler var, herkes de bu değişiklikleri güncelleme sanıyor.

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güncelleme olsa da kaç yazar be gözüm. Ben hala daha anlamış değilim şu pr olayını. Dur bi nutuk çekeyim:

Eyy webmasterlar,
Pr yapacam diye uğraşacağınıza sitenize adam gibi 10 numara içerik eklemeyle uğraşın...

Ha yok ben bazılarına pr satacam derseniz boynum kıldan ince. Sağolsun Google öyle bir piyasa oluşturdu ki link satışı/değişimi diye konuların ardı arkası kesilmez oldu. Ahh Matt Cuts sen yaz dur. Sardınız şu pr belasını başımıza spamlerdan kurtulamıyoruz.

cellotin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada yakın gibi geliyor güncelleme ama google bu ne yapacağı belli olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5