İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagerank Güncellemesi Yapıldı..Hayırlı Olsun..

Monkeyman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar google daha önce belirttiğim gibi * bugün pagerank güncellemelerini yaptı.

0 olan 2 sitem pr 2 oldu..
2 olan 4
3 olan da 3'de kaldı..

Sizdeki durumlar nedir?

Güvenilir pagerank kontrol için;

http://livepr.raketforskning.com/

D

Dot Net

Misafir
keşke foruma bi göz atsaydın :)

yapalı 2 3 gün oldu ve forumda heryerde yazıyor.

DEKAN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim 300-400 karşılıksız backlinkim var şu an pr2 olan sitemin prsi bir türlü güncellenmedi fakat hiç backlinki olmayan subdomain bir sitem (site demeyim sadece tek bir html sayfası :D ) durup duruken pr3 oldu.. :D Anlamadım gitti..

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benim daha 1 ay önce açtığım sitemin 1 tanesinde içerik ve backlink olmamasına rağmen prsi 1 oldu :D neden bilmiyorm

gokseltoprak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Aylık sitem 3 oldu .. Diğerlerinde gelecek pr 4 görünüyordu ama halen 0..

Beyler şimdiden sonra güncellenme ihtimali varmı ? aslında bence var .. çünkü güncellemeler başladığında millet 2-3 haftadan bahsediyordu .. henüz 1 hafta filan geçti ..

UfuX

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Benimkilerdede Bi Değişiklik Olmadi :)

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim 300-400 karşılıksız backlinkim var şu an pr2 olan sitemin prsi bir türlü güncellenmedi fakat hiç backlinki olmayan subdomain bir sitem (site demeyim sadece tek bir html sayfası :D ) durup duruken pr3 oldu.. :D Anlamadım gitti..

oyle sacma durumlar benımde basıma geldı anlam veremedım ve halen beklıyorum bır degısıklık :S

Ntie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni sitelerimin yanından bile geçmedi, çogunlukla eskilerle ugraştı herhalde..

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pr4 sitem pr5 oldu aynı sayıda backlinki olan pr0 sitem pr4 bekleniodu pr1 bile olmadı :mad:

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sade bir sitem güncellendi. diğerleri DC lerde kıpırdama bile yapmadı. Bir anlam veremedim.

UltraVB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alexa Rank: 150,376
================
Google Backlinks: 251
MSN Backlinks: 792
Yahoo Backlinks: 307
================
Total Backlinks: 1,350

ve PR 2 oldu anlam verebilmiş değilim. Bi arkadaşım domain alalı 1 ay oldu sitesinin backlinkleri bile adam gibi yok hiti desen günlük 50 kişi anca bomboş bi siteye pr 4 verdi Google. o kadar sinirlendim ki anlatamam.

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi sitem 1 den 3 diğeer sitem 0dan 2 bir başkta sitem 0dan 4 oldu bitanesi 1de kaldı ama memnunum tşkler google amca

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beklediğimin tam tersi oldu.

Pr 4 olan sitem pr 5 oldu.
Pr 3 olan 4 oldu.

Google beni şaşırttı. Mutluyum :) Şu anda Türkiye'de basketbol içerikli 2 tane pr 5 site var. Birisi benim. Hoş birşey..

UltraVB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anasayfa ve alt bölümler pr 3 oldu. archive sayfalarında pr 4 bir sürü linkim var. Bir daha ki güncellemeye kadar iyi bir backlink yapmam lazım inş bir dahakinde 5 bekliorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5