İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

pagerank ölçüm sitesi

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaşlar benim genelde kullandığım ve takip ettiğim bir pagerank ölçüm sitesi var herkesin bildigi bir site. Şuan kontrol ettim tüm siteleri 0 gösteriyor kafamdan ne kadar yazdiysam 0 gösterdi. Google, facebook gibi siteleri normal göstermekte. Acaba sitede hata mı olabilir mi?

pagerank.gen.tr bu siteye bakiyorum.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Sitede problem var. bazı sitelerin prlerini göstermiyor.

Edit: yenile yapınca gösteriyor.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Bende onu belirtmiştim zaten google, facebook gibi siteler normal demiştim. Demekki problem var. Çünkü diger aklıma gelen prli siteler hep o görünmekteydi. Sormak istedim sürekli takip edenler olabilir bilgi almak sitedim tşkler.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
editledim ama. yenile yapınca gösteriyor gerçek pr yi. öyle denemelisin.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
evet şimdi farkettim hocam yenile yapınca çıkıyor gerçekten demekki sistemsel bir hata var teşekkürler bilgi için.

w0rm88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.prchecker.info/check_page_rank.php
www.sordum.com un pageranki aniden 0 a düsmüs , bu herifler cidden zeka özürlü , dünyaca taninan yazilimlarimiz var (Dns jumper)
http://www.google.com/#hl=en&sugexp...=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=226172e42eeb41c7
, icerigimiz özgün ve sagdan soldan calinti degil , binlerce ceviri ve özgün icerik , yüzlerce backlink
http://www.iwebtool.com/backlink_checker
bizden kim caliyor onlarin pagerankini yükseltiyorlar , bir ara da , 1 yil önce bizde acilmis olan ve googlede indexli olan basliklari bot ile calan birinin sitesini siralamada ilk sayfada cikariyorlardi (biz 5 lerde falandik), :) YUH , önce adsenseyi banladilar (sebepsiz) sonrada sayfalarimizi indexlememek icin ikinip durdular bunlara bloglarinda agiza alinmayacak küfürler ettim etmeye de devam edecegim , müstehaktir , bunlarin tek bildigi adsense de ödemeye yaklasmis kisilerin adsenselerini sebepsiz sekilde iptal edip vergisiz kazanc saglamak , nereye gidiyor o ödenmeyen paralar ? , google reklam verenden parasini pesin aliyor sayfalarinda reklam gösteren de gösterdigi kadarini haketmis olmuyormu ?, google ise aynen bir kan emici gibi vermesi gereken bu paranin üstüne yatiyor bunlarin gecim kaynagi bu

LuCaS34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende o siteden kontrol ediorm sitelerimi de şuan hata verior..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi