İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagerank ve Türkiye!!!!!!

PDET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google.com pagerank 10
Amerikan sitelerindeki En yüksek pagerank 10

google.co.uk pagerank 9
İngiltere sitelerindeki En yüksek pagerank 9

google.com.tr pagerank 8
Türkiye sitelerindeki En yüksek pagerank 6!

Evet Türkiyenin pageranktaki konumu için ne düşünüyorsunuz??????

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
google.com pagerank 10
Amerikan sitelerindeki En yüksek pagerank 10

google.co.uk pagerank 9
İngiltere sitelerindeki En yüksek pagerank 9

google.com.tr pagerank 8
Türkiye sitelerindeki En yüksek pagerank 6!

Evet Türkiyenin pageranktaki konumu için ne düşünüyorsunuz??????

Bu üç site için bir yorum yapılmasını istiyorsanız ;

google.com pagerank 10 Zaten googlenin ana sitesi 10 olması çok doğal..

google.co.uk pagerank 9 Google amerikan malı ve kullanılan bir domaini bence 9 az bile..

google.com.tr pagerank 8 Doğal bir değerdir.Türk siteleri ve türk webmasterlerinde sitelerde öz makale yayınlama gibi bir hevesleri, çalışmaları olmadığı için, aldığı direk linklerden gelen prlerdir... Zaten hiç almasa, google.com üzerinden tarayıcı (browser) yüzünden google.com.tr ye link alıyor.Nerdeyse 10 dan alınan bir backlink bile buna yetecektir..

Türkiye 'de öz ve gerçek site maalesef çok az.Pr değerleri de bu sebeple düşükdür.Ama dikkat edilirse, yüksek prli siteler genelde program üreticilerinin sitesidir.Çok fazla backlink alırlar.Türkiye ' de üretim adına atılan adımlar az olunca, 8 bile çok iyi olarak kabul ediliyor.

Kopyanın olması, alt pr değerlerinide çok düşürüyor..

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
yanlışım varsa düzeltin ama yabancı bi pr sitesinde bizim bi türk sitesi vardı pr7 idi. unuttum vallah

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google.com.tr nin 8 olması 7 olması 6 olması 1 olması benim için hiçbirseyi ifade etmemektedir, hiç bir önemi yoktur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5