İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagerank Yükseltme Grubu

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Merhaba arkadaşlar, bildiğimiz üzere google pagerank verirken, bazı kriterlere göre.

Bu kriterlerden önemli olanı da, sitemize gelen ziyaretçilerin, google'ı referans alıp almadıklarıdır. Google aramalarında siteyi görüp, siteye tıklayarak gelen üyeler, sitemizin pagerank değeri artışında önemli rol oynar.

Demek istediğimi anlatabilmişimdir umarım, proje şu.

Öncelikle gruba 10 kişi alınacaktır, google'da 1 indexinizin olması yeterlidir.

Yapmanız gereken, şudur :

Sitenizin adresini yazacaksınız, grup içerisindekiler de site:siteadınız.com olarak aratacak ve, indexte gözüken olan herhangi bir konunuza tıklayacak. Bu şekilde google referans alınarak sitenize +1 ziyaretçi katacaksınız.

Aşağıdaki linklere tıklayıp, google indexten herhangi bir sonuca tıklayıp siteye giriniz.
Bunları ayrı ayrı sekmede açıp tıklamak hiç zor değil,1 dakikadan daha az sürer. Lütfen gruptaki herkes yapsın !
  1. www.forumtrend.com ( Ping )
  2. www.programcii.com ( buark9 )
  3. www.footballmanagerturk.com ( okdk )
  4. www.badlikamiri.com ( RyShTu )

Gruba dahil olanlar, hergün bu konu altına "ziyaret edildi" şeklinde yazması gerekir. 3 gün ziyaret etmeyen üyelerin sitesi listeden çıkarılacaktır !

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
forumtrend olarak aradım
ilk olarak Forumtrend - Sanal Alemin Yeni Trendi - vBulletin geldi ve tıkladım içerde de ilk öğretime tıkladım

www.programcii.com eklenirse sevinirim

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21

Ekledim, fakat robots yapmamışsın sanırım, google calendar.php yi bile indexlemiş :)

Ekleme: Grubu faydasız görenler için, sitenizin 1 günde +10 google referans ziyaret alması, 1 günde hiç google referans ziyaret almayan siteye göre daha iyi durumdadır, yeni siteler için daha ideal bu sistem. Olmayan pagerankı oluşturur, olanı da korur yada yükseltir :)

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Yeterli ilgi olmadığı için konuyu başıboş bıraktım.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
böyle pr yükselmez ki ama
böyle pr yükselseydi forumtr ninki 10 falan olurdu herhalde...
google a sürekli site adı yazıp giriceksiniz
hıhı google gerizekalı zaten

gokhan2517

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
slm herkeze iyi bayramlar bu sistem yararlı bi sistem ama herkezin uğraşması gerekli aslında bende bu şekilde google da sayfalarımı 1. sayfaya cektim yada çekmeye çalışıyorum yanlız sorun şu ki ben tek pc den yaptığım için hep aynı şehirden baglantı geliyor benim sistemimde pc başına oturup beklemeniz gerekmiyor tek lazım olan 5 /6 site sahibi güvenilir arkadaşlar ilgilenen pm atsın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5