İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pageranka Akıl Sır Erdirmek Mümkün Değil

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Bu güncelleme bence çok saçma oldu. Bence Tekrar Google gözden geçirecek en kısa zamanda.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sen şimdi onu buraya yazdın, belki başkalarıda başka yerlerde o adrese link verdiler ana sayfana vermek zorunda değiller. Pagerankda ana sayfa ön sayfa arka sayfa önemli değildir, önemli olan sayfa, dosya, içerik yada herneyse bir resim, doc yada pdf dosyalarıda pagerank değerine sahip olabilirler, bunun için birçok etken var yani o sayfaya başka yerden bağlantı verilmiş olabilir. Ek olarak index.php / index.html / default.asp gibi sayfalara link vermeyin eğer o ana sayfanızı gösteriyorsa www.anasayfaniz.com / yada dizin neyse .../dizin şeklinde link verin...

xxeroxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen şimdi onu buraya yazdın, belki başkalarıda başka yerlerde o adrese link verdiler ana sayfana vermek zorunda değiller
bu baskaları derken lınk degısımınde bulundugum kısıler mı demek ıstıyosunuz.Şimdi ben zatem index e link vermedım hıc bı zaman , direk siteye verdim ama galıba cevabı bunda

Pagerankda ana sayfa ön sayfa arka sayfa önemli değildir, önemli olan sayfa, dosya, içerik yada herneyse bir resim, doc yada pdf dosyalarıda pagerank değerine sahip olabilirler

tşklr

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sen yine yeni sitene pr almış 1 yıllık sitelerim acıldıgından beri pr alamadı 0 da kaldılar

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Bu zamana kadar hic bir sitem pr 2 den daha dusuk bir pr almadi. Bu isin sirrini cozdum :) ayrica size ufak bir tiyo , bir domaininize fake pr aldirin sonra o domainden guncellemeden 1 ay once pr aldirmak istediginiz domaine link verin. Bunun disinda bir kac nokta daha var ama onlarda bana kalsin :)

Son 2 guncellemede google ayni mantigi kullaniyor. Son 2 guncellemede ilk defa pr alan domainlerin aldigi ranklar ;

Ilk guncellemede 2
Ilk guncellemede 3
Ilk guncellemede 3
Ilk guncellemede 3
Ilk guncellemede 5
Ilk guncellemede 3

Pagerank cidden onemsenecek birsey degil. Cok basit bir kac islem ile pr alabilirsiniz. Google son guncellemelerde backlinkleri biraz farkli gormeye basladi. Size onerim , backlinkleri guncelleme olduktan sonra yapin , guncelleme olmadan dusurebildiginiz kadar dusurun.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Fake pagerank aldırdığın siteden link vererek pagerank kazandığını düşünüyorsan yanılıyorsun, sayfa değeri diyelimki 3 olan siteyi sen yönlendirdin pr10 olan bir siteye ve güncellemeden 1 ay önce değil 3 gün önce google bot geldi ve baktıki senin pr3 olması gereken site daha önce pr10 olan siteye yönlendirilmiş ama tekrar eskisi gibi kendisi yayın yapıyor, e o halde pr3 değeri üzerinden değerlendirip ona göre de o siteden çıkış olan siteye değer katar. Yani pagerankda fake işlemi sadece kendini kandırmaktır başka birşey değil.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Sadece o degil , bir onceki mesajimdada soyledigim gibi bir kac nokta var ve 2 guncellemedir bunu bire bir yasiyorum. Page rank artik ciddiye alinacak bir sey degil. Umarim bunu bir gun hepimiz anlariz. Bir kac ufak islem ve istediginiz pageranka erisme imkani sizin elinizde....

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Pr7 ve üstü değere sahip olmak için varsa birkaç ufak işlem konu hakkındaki bilgini buraya yazman için hemen 100usd eft yapabilirim hesabına :p yani herkesin bildiği şeyler dışındaki bilgiler için.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5