İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

paidtoclick.in Yardım:(

mustafamessi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paidtoclick.in

Beyler; sitedeki reklamlardan olan Paid To Signup kayıt olma ile yapılan reklamlara hergün üye olduğum halde şu ana kadar hiç kayıt olma parası olan 0.03 $ den hiç alamadım ve en az şuana kadar 15 kez kayıt oldum ve hiç para alamadım yardım.

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eminim ki cookie ve sessionlarını temizleyip üye oluyorsundur

mustafamessi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok temizlemeden üye oluyorum:D ama ilk kez üye olduğumda neden gelmiyordu?

matem40

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
paidtoclick.in

Beyler; sitedeki reklamlardan olan Paid To Signup kayıt olma ile yapılan reklamlara hergün üye olduğum halde şu ana kadar hiç kayıt olma parası olan 0.03 $ den hiç alamadım ve en az şuana kadar 15 kez kayıt oldum ve hiç para alamadım yardım.

sana en doğru cevabı vereyim bunu anlamanın yolu Paid To Signup kısmın sağ üst köşede View Offer Completion History & Stats olan yere tıkla kabul edilip edilmediğini görebilirsin

mustafamessi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw herseyi doğru yapmama rağmen adamlar inanıda kabul etmıyor neden böyle bi alçaklık yapıyorlarki ?

1377.jpg

2dark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
üye olduktan sonra üye olduğun sitelerde reklam tıklaması yaptın mı? eğer yapmadıysan o yüzden kabul etmemişlerdir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5