İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Panelinizde Eft seçeneği var mı?

Panelinizde Eft seçeneği var mı?

• Evet var.

Kullanılan: 29 48.3%
  • Hayır yok.

Kullanılan: 31 51.7%

• Kullanılan toplam oy
    60
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende vardı ilk baktıgım da ama kaldırıldı var diyenlere hala hayret ediyorum.

Google kişisel mi davranıyor :)

B

Baria

Misafir
sen sadace baktın.

biz bakmadık. işlemi devam ettirdik.Bizde şu anda pin kodu istiyor. eft işleminin onaylanması için. Bende senin gibi sadece baksaydım bendede kaybolurdu ama biz ödememizi istedik eft ile ondan duruyor. olmalı

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baria' Alıntı:
sen sadace baktın.

biz bakmadık. işlemi devam ettirdik.Bizde şu anda pin kodu istiyor. eft işleminin onaylanması için. Bende senin gibi sadece baksaydım bendede kaybolurdu ama biz ödememizi istedik eft ile ondan duruyor. olmalı

kesinlikle katiliyorum.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben gordum ama ıcerde para yok neden gıreyımkı hesapno degılmı ama gıttı gelır yaa daha acelemız yok bızım

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten anket var, orada eft seçeneği olup olmadığını işaretliyorsunuz. bir de buraya yazmanıza bence gerek yok, mesaj kalabalığı oluyor.

Sanalvadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyide arkadaşlar saçmalık değil mi bu şimdi?

Sen baktın ben işlem yaptım olayı ?

Sonuçta google dünya televizyonlarında bir duyurumu yaptı ? 5 dakikalığına eft açıyoruz işleme koyan koyar 5 dakika sonunda koymayanların panelinden kaldırılacaktır diye.

Bence saçmalık google EFT 'yi tam yapısallaştıramadı ve tamamen geri çekti (şimdilik) sadece panelde seçeneği kaldırdı işleme koyanların 'da o seçeneklerini kaldırmadı ama işlemiyecek yani o şekilde ödeme yapmıyacak buna eminim.

Ne zaman herkezin panelde gözükür o zaman işlem devam eder.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yanlış düşünüyorsun google suan yapılanma aşamsında türkiye eft yanai ilk zamnalr bu sorun olucak tabai biraz daha beklelrsenzi herkesin panelind egörünür.. bölge bölge yapıyoalr sanıırm..

sonuçta türkiyeye actılar eft ama ilk işlemleri test yapıyaorl dogaldır

sabır sabır.. kaç sene beklediniz 10-20 gün daha beklersiniz her halde.

B

Baria

Misafir
ben max 1 - 1,5 ay diyorum. bu süre sonunda EFT işlemleri olacagını sanırıyorum

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı hesaplarımda var bazılarında yok :D oy vermedim o yüzden

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla yeni hesap eklemede mevcut bizde. bende aynı şekilde aynı gün hesap seçeneğini doldurdum. ilginç yani.

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başka bir başlıkta dediğim gibi bence google sınırlı sayıda kullanıcı ile eft olayını test edecek ve başarılı olması durumunda tüm kullanıcılar için aktif edecek. Zaten fark ettiyseniz hesap numarası belirtenlerin tamamında EFT paneli aktif durumunda. Bende de aktif. Hesap numarası bildirmeyenlerde artık aktif değil. Çünkü google Türkiye için öngördüğü test amaçlı kullanıcı sayısını bulduğu an paneli kullanıma kapadı; derim ben...

N

nFnK

Misafir
Eft olan kişilerin hesapları kaç aylık? olmayanların kac aylık ? Bu şekilde belki anlaşılır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5