İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Papa HoşGeldin

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Evet en sonunda papa ülkemizi ziyaret etti..

felaket senaryoları bekleyenler hüsrana uğradı..

bence R.tayyip Erdoğan islam dünyasına büyük katkıda bulundu..hareketleri ve tavırları , bizim misafirperverliğimize ve gerçekten başbakanımıza yakışır düzeyde..

tebrik ediyorum kutluyorum...

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Papanın Daha Once Hz. Muhammed (S.a.v) e Hakaretinden Dolayı Ondan Nefret Ediyorum Ve İsmini Bile Duymak İstemiyorum.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Uyanalım halen İstanbulumuza Konstantinapolis diyen salak zihniyeti kınıyorum ve Para pardon Papa :) (Kendi Mabetllerine akan paralardan sonra ismi değişti) efendiyi Peygamber Efendimize uzattığı çirkin dili için hiç sevmiyorum..
Hırıstiyanlık bu değil...
Saygılarımla

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Her ne olursa olsun biz misafirperverliğimizi göstermek durumundayız... Papa ve dolayısı ile avrupa ve buranın yaşayanlarını birçok kez canlı canlı tanık olupta ya bu kadarda olmaz dediğim zamanlar oldu... Biz onlardan çok çok medeniyiz... Bizde dini değişik diye ırkı milliyeti değişik diye durduk yere hor görecek insan sayısı çok azdır, dini ırkı ne olursa olsun bizde mutlaka yaşayabilir insanlar, hatta daha populer olurlar daha faydalı bile olabilir çoğu zaman... Ama onlarda arkanızı döndüğün anda hemen sırtından vurmaya hazırdırlar...
Ama ne olursa olsun bizim gelenek ve göreneklerimiz hatta dinimiz başkalarının dinlerine saygılı olmayı emrediyor, papa da başka bir dinin şu an için en başındaki kişi ise ona yapılacak saygısızlık diğer tüm insanlara yapılmış olurki bu çok çok günahtır. Biz onların seviyesine inmemeliyiz bence, ayrıca mywedding e katılıyorum Erdoğan eğer doğru davranışlar gösterdiyse iyi yapmıştır, ben takip edemedim yoğunluğumdan... Benim görüşüm yani.

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kendi dinime saygı beklediğim için. diğer dinlerinde bazı değerlerine saygı duyarım.
Ancak onların değer verdiği kişi, Benim Peygamberime dil uzattığı için. Ondan nefret ediyorum.

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İki yüzlü insan daha ne beklenir ki :mad: utanmadan birde geliyor ahh ahh

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tabi biz onu doner olarak biliyoruz. Anet News'teki yorumlar isiginda tekrar baktigimda onun Erke Donergeci oldugunu anladim ;) Eh Papa Erke Donergecini gormeden gitmem dedigi icin bizimkilerde mecburen buyur etmisler. :)

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hz. Muhammed (S.a.v) e hangi hakareti teqin...

Tüm dünya o dönem bu haberle calkalandi, internette binlerce site protesto etti, dünyanin her yerinde müslimanlar ayaklandi protesto gösterileri yapildi.

Bunun gözünden kacmasi garip, o dönem mutlaka senin icin cok önemli bir seyle mesguldün :)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hahaha töbe töbe :D Mastertr noktayı koydu. sabah sabah güldürdün beni ya allahta seni güldürsün:)

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
en temiz , mantıklı ve konuyla dirak alakalı yanıt mastertr den ..

konu saptırılıyor ,buradaki amacım Sayın Başbakan ın gösterdiği duyarlılığı ,bizimde gösterebileceğimizdir..

ziyaret bitti herhalde ,bütün dünya bu konuda türkiye den , iyi ve güzel haberlerle bahsediyor..

Dünya için hem doğuya ,hem batıya verilen mesajlar çok önemli..bilmem katılırmısınız..

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
papa hacı olmuş ya...

bende diyorum hacı olmadan nasıl papa olmuş aaa ne ayıp :)

resim için;

gördük montajı papa

syyh :)

ZiRVeDeKiLeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yüzümüze güler arkamizdan cevirmedik entrika birakmazlar, bu insanlar hic bir zaman bizim dostumu olmadi ve olma yanlisida degiller. Hic hosgelmediler, hic gelmeselerde birsey kaybetmeyiz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5