İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Para Böyle Kazanılıyorsa, Yazıklar OLSUN!

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bugün bana bir mail geldi, sevindim Türklüğümüzü tüm dünyaya haykırıcaz diye ama nerde.. :alkis:

Sizi alkisliyorum! Su dar gunlerimizde, halkimizin ve bizlerin Turkluk duygularindan istifade edip boyle bir olay yaptiysaniz size HELAL OLSUN !:alkis:

Mail'i aynen veriyorum!

Yabancilar aleyhimize anket actilar. Gelismemizi yediremiyorlar.
Bizde onlara TURKLERIN GUCUNU GOSTERELIM !
Turkiyeye oy vermek icin

Tikla = h**p://www.surfjunky.com/?r=CasTexx

Bunu aynen bu sekilde butun listenizdekilere ve taniklariniza dagitin !!

Gonderen:

w*w.forumistan.n*t

Dipnot Ekliyorum :tuhbe:
Bu Linke tıklarsanız siz ankete katılmıyor, o adama para kazandırıyorsunuz ama sunu bilmiyor ki o firma ODEME YAPMIYOR!

İşte Aynen Mail'in ORJİNAL PS'si..
http://img256.imageshack.us/my.php?image=turkluksallamasi9tf.jpg

Reklam Falan Yapmıyorum! Mesajı Aynen Ekliyorum! Reklam Yaptıgım dusunuluyor ise, Adresler yada Linkler Silinebilir! AMA BEN BURDA, BU ADAMIN YAPTIGI TERBİYESİZLİĞİ BELİRTİYORUM!

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kelimeler yetmez bu arkadaşın yaptığı hayvanlık için.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
İnönü'den ; Bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur .

Çevremizi sarmış din sömürücüleri , türklük sömürücüleri...

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çok gariptir ki bu din sömürücülerinin ve türk sömürücülerinin ne dinle alakaları var nede milliyetçilikle..

U

Unigenclik.org

Misafir
önce AÇ! devleti sorgula sonra açıkta vatandaşa çamur at. arkadaşın yaptığını tasvip etmiyoruz, ama AÇ! devlet karnını doyuramayan vatandaşın vergileriyle bir yere gelmeye çalışıyorsa pekala açıkta olan vatandaş bu gibi edepsiz davranışlara sapabilmektedir..

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam webmaster ve aç...ilginç. Hangi web sitesi olan aç kalmış ki... devleti suçlayacaksınız bari akıllıca salvolar yapında, renginiz belli olmasın.

Bugünler de moda: TÜRKiye de Türk e hakaret etmek, her fırsatta devlete çamur atmak...

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önce AÇ! devleti sorgula sonra açıkta vatandaşa çamur at. arkadaşın yaptığını tasvip etmiyoruz, ama AÇ! devlet karnını doyuramayan vatandaşın vergileriyle bir yere gelmeye çalışıyorsa pekala açıkta olan vatandaş bu gibi edepsiz davranışlara sapabilmektedir..
Herşeyi devletten beklememek lazım.

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu hayatın vazgeçilemez'i ama insanlarımız (biz, ben, sen, biz bile) kolay'a kaçma yolunda. Emek harcamadan, başkasının sırtından, kulaktan dolmalarla yaşama savaşında..

TurkIshi birsey yok ortada..

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Heraç olan hırsızlıkmı yapsın???
Bu şekilde karnımız doyacaksa biz açlıktan ölelim...

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
benim diyeceğimi diğer arkadaşlar demiş ben hepsini " " " " " " denden liyorum

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yazın biraz alakasız ve klasik kalmış, her başarısız olanın sığındığı tek mazeret "Devlet". bence bunu demeden önce kaç kişi adsense ten kazandığı paradan gönüllü olarak gidipte "Gelir Vergisi" ödüyor?
sen devlete vermeyeceksin devlet sana verecek. çakırın deyimiyle "oh ne güzel istanbul"

ayrıca o şahsın yaptığıda da kendini, kişiliğini paraya satmanın bi başka örneği

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun açlıkla ne alakası var ya, o kadar açsa spam leri yazdığı bilgisayarını satsın yada cafeye harcadığı parayla yemek yesin mantık mı şimdi o? Biri senden birşey çalarsa adam yazık aç diye üzülecek misin polise mi gideceksin? Ha senin paranı çalmış ha reklamverenin, hırsızlık hırsızlıktır.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

AÇ adamın internette işi ne . Chat mhat bole SPAM yazacak kadar vakit harcayabiliosa yiyecek ekmegi bırak pastasıda vardır :) WEB sitesinden kazanıodur o merak etme ... ayrıca KİMSE acından olmez MUSLUMAN mahallesinde emin ol... öle AÇ demişsin ki gülünür :) hangi aç SPAM yollamıs DUNYA tarihinde. resmen MILLIYETCILIK somurucusu sizofrenin teki bu

zahmaci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam webmaster ve aç...ilginç. Hangi web sitesi olan aç kalmış ki... devleti suçlayacaksınız bari akıllıca salvolar yapında, renginiz belli olmasın.

Bugünler de moda: TÜRKiye de Türk e hakaret etmek, her fırsatta devlete çamur atmak...

Yorum budur, aynen katılıyorum...

Heraç olan hırsızlıkmı yapsın???
Bu şekilde karnımız doyacaksa biz açlıktan ölelim...

Dimi ama, aynen katılıyorum...

fizban

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dolandiricilik yapmanin affedilebilir yani yok bence..

ama dinsizin hakkindan imansiz gelir, ugrassin o kadar, gorsun surfjunky nin odemedigini de aklini basina devsirir belki =)

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yav deprem olur (Allah korusun) "devlet nerde?", adam iflas eder "devlet nerde?" bilmem ne bilmem ne...
Bakıyoruz memlekete işsiz dolu. soruyoruz işsizlere "niye çalışmıyon" kardaş diye iş yok diyo oturuyo kahvede. Şirket sahibi arkadaşlara soruyom "bu adamlar niye sokakta, iş mi yok?" cevap; "adamlar iş beğenmiyo". Bizim vatandaşın eline tutuştur üç kuruş gitsin kahvede yesin, okuldan kaçsın, meslek öğrenmesin. Sonrada Millet Aç desin. Memlekette iş sorun değil. Az bişe kafası calışan hemen MSN i söküyo, internet kafe padişahlığı var millette.
Uzun lafın kısası ne verdik ki devletten ne istiyoz! Eminim devleti suçlayan adamların çoğu askerlikten yırtmanın planını da yapıyodur, vergi kaçırmanın da!
Asıl konuyu atlıyodum nerdeyse, helal olsun adama bak kafası ne güzelde çalışmış yolunu bulmuş. Ona da bir gün yol veren birisi çıkar elbet.

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vatan hayini işte ne olacak vatanını 3 kuruş için satan bir insandan ne cıkarki vatan adına neyse yazıklar olsun

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37

başka bir aç olan insan, yolda senin annenin çantasını çalsa bu mesajı aynı şekilde yazabilecek misin ?

YOK ÖYLE BİR DÜNYA.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle insanlar hep vardı hala öyle olacak..ama "Türklük, Din" diyince oaly başka boyutlara gider...Zaten insanalrın o tıklayıp aldığı parayıda rahat rahat harcayamaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5