İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Para Çiftliği En Çok Kazandıran Çiftlik Oyunu

messo587

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Para çiftliği sitesi 5 gün önce açıldı. Kazanç oranları diğer çiftlik oyunlarına göre gerçekten çok yüksek. Site tasarımı oldukça güven verici. Referans kazançları da gayet iyi.Merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Ayrıca açılışa özel ilk tavuğunuz ücretsiz hediye (günlük 0.6 tl veriyor.) Bu fırsatı kaçırmayın

REFLİ
refsiz

Ödeme Kanıtı

Detaylı Anlatım Videosu
https://www.youtube.com/watch?v=4qMVxiD8CNo

2. ödememizi de aldık :D

2. Ödeme Kanıtı

Wb8QZq.jpg

Yeni Video:

https://youtu.be/jE-fXDlzc94

messo587

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bazı insanlar çok kıskanç istiyor ki hep kendi kazansın

yusuf1991

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benm gibi baskalarınında dekontu alıp ref kasmakda sizin isiniz haksız yere, ödeme alan biziz ref sıralaması icin de ugrasan biziz , siz haksızlık pesindesiniz

messo587

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benm gibi baskalarınında dekontu alıp ref kasmakda sizin isiniz haksız yere, ödeme alan biziz ref sıralaması icin de ugrasan biziz , siz haksızlık pesindesiniz

neyse kardeş bu sürtüşme bitmez ödememi alınca kendi dekontumu koyacam kimse kimsenin ekmeğine mani olmasın herkese bol kazançlı günler diliyorum

messo587

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben konuyu açtıktan sonra maaşallah herkes aynı konuyu açmış. Bazı arkadaşlar aynı konuyu iki üç kere açmışlar. Forumu çöplüğe çevirdiler.
Ödeme kanıtımı koydum detaylı anlatım videosu çektim adamlar hala sadece ref linki koyarak konu açıyorlar.

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben konuyu açtıktan sonra maaşallah herkes aynı konuyu açmış. Bazı arkadaşlar aynı konuyu iki üç kere açmışlar. Forumu çöplüğe çevirdiler.
Ödeme kanıtımı koydum detaylı anlatım videosu çektim adamlar hala sadece ref linki koyarak konu açıyorlar.
Sen de su ard arda spam yazmayi kessen artik?

dilara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye oldum kardeşim. Şu an altın üyeyim bakalım ne kadar kazanacağız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5