İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Para Edermi

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
çok çalışarak kendini geliştirirsen en iyilerden birisi olabilirsin düşünceme göre, başkalarının fikirlerini alman önemli fakat başkaları her zaman doğru yolu göstermeyebilir, kendi yolunu çizmen gerekir.

pms11

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Arkadaşım bence biraz sıradan olmuş. Yani para etmesi için daha profesyonel bişeyler çıkarman lazım ortaya. Sadece bu iş için demiyorum ama bir işe yeni başladıysan kendini geliştirmen için biraz süre tanı kendine. Zamanla kendini geliştirip daha güzel şeyler çıkarabilirsin ortaya.

zonbadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sadece profesyonelce yapılmış, ciddiyete dayalı eğitim almış(kurs,üniversite..) kişilerin yapacağı banner benim gözümde para eder! Sağdan soldan toplama herkesin ulaşabileceği ve öğrenmesi kolay unsurların sonucu bence para etmemeli..

yassomegas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yorumlar için teşekkürler daha çok çalışıp daha güzel şeyler yapacağım :)

S.Atik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece profesyonelce yapılmış, ciddiyete dayalı eğitim almış(kurs,üniversite..) kişilerin yapacağı banner benim gözümde para eder! Sağdan soldan toplama herkesin ulaşabileceği ve öğrenmesi kolay unsurların sonucu bence para etmemeli..

Katılıyorum ! :alkış:

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bence doğru piyasada ve doğru mevsimlerde satılmalı. Tıpkı patlıcan veya karpuz gibi. Nasıl ki biri yazın, biri kışın para ediyorsa bu bantlar (banner'lar) da öyle.

Sonuç olarak kışa kadar (tercihen şubat ayı, february) bekletip ürünün değer kazanmasını beklemek en akılcı yol gibi gözlerime gözükmektedir.

Kind regards,

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bu Çalışmayla Para Kazanamazsın Biraz Daha Çalışman Lazım

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Şuan kullandığın programı bilmiyorum fakat..
Daha iyi programlara bakmalısın ve birazdaha üstünde çalışmalısın..
İyi forumlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5