İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Para Kazanmak Artık Çok Kolay Dalın İçeri !

Aftin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ERSAĞ İLE PARA KAZANMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI !

Akşama kadar işte güçte çalışıyorsunuz hala ekonomik sıkıntı mı çekiyorsunuz? Ek iş yaparak ekonomik sıkıntınızı gidermek hayat standartlarınızı yükseltmek mi istiyorsunuz? Yapacağınız ek iş evde olsa ikinci defa işe gitmek yol parası vermek ve gecenin geç saatlerine kadar yorulmak istemiyor musunuz? Sizde haklısınız. Bünyenizin kaldırabileceği sağlığınızı olumsuz etkilemeyecek bir iş olmalı.

Evde oturduğunuz yerden para kazanabileceğiniz mükemmel bir iş teklifimiz var. Bu iş için öyle çok büyük sermaye birikiminizin olmasına da gerek yok. Çalışacağınız saatleri siz belirleyeceksiniz. İşten yorgun geldiniz ben bugün çalışmak istemiyorum diyorsanız çalışmayın. Ne zaman kendinizi zihinde hissederseniz o zaman çalışın. Çalışmadığım zaman para kazanacak mıyım peki sorunuza şöyle açıklık getirelim. Bu işten kaç para kazanacağınıza da size bağlı. Yani iş performans usulü ile para kazandırmaktadır. Böyle olmasının sebebi de az çalışana az çok çalışana çok para vererek sosyal adaleti sağlamaktır. Düşünün emrinizde 20 işci var 5 tanesi arı gibi çalışıyor 15 tanesi tabiri-caize yatıyor. Hepsinin aynı parayı aldığını düşünürsek o 15 tanesine verdiğiniz para içinize batar.

Firmamızın belirlediği ürünlerin evden satışını yaparak satıştan ciddi komisyon gelirleri elde edebilirsiniz. İsterseniz satışa kendi yakın çevrenizden başlayabilirsiniz. Komşularınızı akrabalarınızı sevdiğiniz insanları evinize davet edip onlara küçük bir konferans verip ürünü satabilirsiniz. Hatta sevdiğiniz insanlarla bir olup küçük bir şirket kurup bu ürünleri daha planlı disiplinli satabilir ciddi gelirler elde edebilirsiniz.İşte tüm bunları ve daha fazlasını sizlere ERSAĞ sunuyor.Konu hakkında daha detaylı bilgi için hemen yazımın altıındaki linke tıklayarak ERSAĞ para kazanma klavuzunuzu okumanızı önemle rica ederiz.Ve sizlere unutmamanız gereken bir not ;

Evden para kazanmak istiyorsanız kararlı azimli olmanız gerekir. Girişken yapınızı sosyal bütünlüğünüzle birleştirip işi kararlı bir şekilde yapabilirseniz bu işten ciddi paralar kazanacağınızı düşünüyoruz.

Arkadaşlar daha detaylı bilgi için lütfen pm atın. Link koymak için 10 mesaj atmak gerekiyormuş link koyamadım isterseniz pm atın size linki vereyim.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
bildiğimiz pazarlamacı tipini anlatmışsınız
avoncumusunuz? herballife falan mı satıyorsunuz

erenhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inanmıyorum...bende az önce googlea internetten para kazanmak yazdım :)

Aftin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lafını duydun mu koşarak uzaklaşacaksın :)

neden uzaklaşacaksınız.

bu konuda size katılıyorum fakat nasıl olacak

Gerekli Pm Yi gönderdim.

bildiğimiz pazarlamacı tipini anlatmışsınız
avoncumusunuz? herballife falan mı satıyorsunuz

Benim avoncu, herbalifeci yada ERSAĞ cı olduğum yazıda yazıyor :)

inanmıyorum...bende az önce googlea internetten para kazanmak yazdım :)

Fazla uzaklarda arama kardeş istersen yukarıya yazdım.

ottomanueL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yatırım İstiyomusun Kardeş İstemiyosan Pm atarmısın .

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu iş için öyle çok büyük sermaye birikiminizin olmasına da gerek yok. Çalışacağınız saatleri siz belirleyeceksiniz. İşten yorgun geldiniz ben bugün çalışmak istemiyorum diyorsanız çalışmayın. Ne zaman kendinizi zihinde hissederseniz o zaman çalışın. Çalışmadığım zaman para kazanacak mıyım peki sorunuza şöyle açıklık getirelim. Bu işten kaç para kazanacağınıza da size bağlı. Yani iş performans usulü ile para kazandırmaktadır. Böyle olmasının sebebi de az çalışana az çok çalışana çok para vererek sosyal adaleti sağlamaktır. Düşünün emrinizde 20 işci var 5 tanesi arı gibi çalışıyor 15 tanesi tabiri-caize yatıyor. Hepsinin aynı parayı aldığını düşünürsek o 15 tanesine verdiğiniz para içinize batar.

Bu cümlelerde anlatılan webmasterlığın kısa bir özeti olmuş :D

nettenkazananvarmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar İnternetten Gerçekten para kazanmak istiyorsanız Bunun En etkili yolu Affiliate Marketing yani satış ortaklığıdır. Bu sistem ile ürünlerini satan sayısız firmalar var ve bundan bi dünya para kazanıyorlar. İnternette normal hayattan satış potansiyeli (Pazar payı) çok daha geniş olduğu için herkez bu sistemi kullanıyor. İnternetten Affiliate Marketing ile para kazanmayı Öğreten Eğitim Kitleri hakkında daha geniş bilgiyi http://www.nettenkazananvarmi.com
Adresinden temin edebilirsiniz ve Kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar İnternetten Gerçekten para kazanmak istiyorsanız Bunun En etkili yolu Affiliate Marketing yani satış ortaklığıdır. Bu sistem ile ürünlerini satan sayısız firmalar var ve bundan bi dünya para kazanıyorlar. İnternette normal hayattan satış potansiyeli (Pazar payı) çok daha geniş olduğu için herkez bu sistemi kullanıyor. İnternetten Affiliate Marketing ile para kazanmayı Öğreten Eğitim Kitleri hakkında daha geniş bilgiyi http://www.nettenkazananvarmi.com
Adresinden temin edebilirsiniz ve Kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Biz satalım; parayı ürününü sattığımız adamlar yesin diyosun :)

nettenkazananvarmi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar İnternetten Gerçekten para kazanmak istiyorsanız Bunun birden fazla yöntemleri vardır. İlla şunu yaparsan İnternetten para kazanırsın şunu yaparsan para kazanamazsın diye bir şey yok olay sizde bitiyor. Öncelikle Hangi Yöntem / Yöntemlerle para kazanmak istediğinizi belirledikten sonra bunun için gerekli eğitimi almak bu husus da daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız imza kısmındaki Web sayfasına göz atmanızı öneririm. Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5