İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

para kazanmak için yeni bi yol (new)

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu site internette online iken bu siteyi acık tutuyosunuz...yani aşagıda bekliyo ve siz online iken para kazanabiliyosunuz..paypal hesabınıza aktarıp istediginz zaman alabiliyosunuz..internette devamlı bulunanlar için iyi bir kazanç bence.. :)

www.netistanbul.com www.surfjunky.com

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
senin mi site? şimdi ben ne kadar online kaldığımda ne kadar kazanacağım.

P

Parae

Misafir
OO00ff .. gördüm ödeme yapıyor ... neyi görebilirim yaw ...

ödeme yapmıyor !!!

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site benim degil..Parae emin misin bi arkadas tavsiye etti banada..emin olmak için tekrar sordum.. paypala para aktarmıs kullanmıs da..

surfjunk.com
www.netistanbul.com

P

Parae

Misafir
evet , hem benim ödemeyi yapmadılar , hemde arkadaşların ...

benim atılma sebebim aynı anda 2 bar açmammış , yok öyle birşey ... referrallerdende iyi kazanıyodum vs ... yabancı arkadaşlarıda attılar ...

ödeme limitin dolunca şutluyorlar ,

FeyzaBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Surf

Autosurf'ten uzak durun. 1-2 ay ödeme yapıp bi sürü insanı başlarına toplayan dolandırıcı sitelerdir bunlar. O ödeme yaptığı döneme denk gelirseniz parayı alırsınız, ama sonraki aylarda boşuna bekler durusunuz. Çok mail atıp para nerde diye sorsanız da bi fayda etmez, hesabınız kapanır. Hele bi de yeniyseniz hiç bulaşmayın.

Manuel surf ödeme yapanlar var, ama para kazanmak çok zor (SAS gibi)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5