İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

para kazanmak isteyen ciddi kişiler

B

bandelass

Misafir
Güzellik sektörünün önde gelen isimlerinden olan ve 24 ülkede satış yapan Alman kozmetik firması LR-International bünyesinde çalışarak harika gelirler elde edebilirsin. Marketlerde ve parfümerilerde satılmayan bu kaliteli ve hesaplı ürünleri satarak %35 ile % 70 arasında kar elde edebilirsiniz.

Kaliteli Ürünler :

Her yaş grubu için el yüz vücut ayak bakım ürünleri, bay bayanlar için özel seriler, parfümler ve daha birçok çeşit var.

Mustafa Sandal ın, Hülya Avşar ın, Beyaz ın reklamınızı yapmasını sağlayabilirmisiniz? Ya Michel Schuhmacher in, Heidi Klum ın, Sarah Connar ın, Anna Kornikava nın. Lr-International sizin için yapmış. Bu starların isimini taşıyan ürünleri üreterek size bu imkanı sağlamış. Bu sayede Starların ismi ile satış yapabilirsiniz. Türkiye deki örnekler :

http://www.isrehber.info

Bol kazanç ve iş imkanı:
1-) Sermayeye gerek yok!
2-) İşyerine gerek yok!
3-) İstediğin zaman çalışma!
4-) İstediğin mekanda çalışma!
5-) Stok yok Aylık kota yok!
6-) Danışman olduğunuz andan itibaren ürünleri %35 indirimli alıp kar etmeye başlayın ve hem kendi satışınızdaki puanlardan hemde kuracağınız organizasyonunuzun toplam puanından %3 ila % 21 arasında bonus kazanın!
7-) Parasız eğitim ve seminerler!

İşimiz Türkiyede çok yeni bunun için eğer bu şansı yakalarsanız Çok kısa zamanda mükemmel kazançlara ulaşırsınız tek yapmanız gereken bize ulaşmak....

Savaş SARIOZUM
LR İnternational distribitörü
05378866990
www.isrehber.info
[email protected]
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst