İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Para kazanmak isteyenler

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o devir kapandı artık bu ve bunun gibi siteler için.

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
advertise-pays gibi buda yarın bigün çekip gider,

valla nedendir bilmiyorum ama, Sitesinde yazı tipi olarak times roman kullanan para sitelerine hiç güvenmiyorum.

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iletiler' Alıntı:
advertise-pays gibi buda yarın bigün çekip gider,

valla nedendir bilmiyorum ama, Sitesinde yazı tipi olarak times roman kullanan para sitelerine hiç güvenmiyorum.

Yazı tipi ile ne alakası var anlamış değilim.

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iletiler' Alıntı:
kişisel tecrübe

Tecrubende eksiklik ve/veya yalnislik var. Cunku yurt disinda siteler tasarimlarina gore degerlendirilmiyor. Onlarin onem verdigi icerik ve icerigin saglamligi.

tekniknokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla bende İletiler ile aynı görüşteyim...

Nedense Times New Roman kullananları siliyom yavaş yavaş listemden :D

Çok mu önyargılıyız?

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
thereX' Alıntı:
sistem nasıl işlemekte ? ödemeler paypal'la mı ? TR'ye ödeme var mı :D

Hergün tıklanacak link veriyor. Belli bir süre o sitede durmak zorundasın en fazla 50 saniye. Paypal ile ödeme var egold filan da var 4 seçenek var ben paypal denedim sadece..

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tekniknokta' Alıntı:
Valla bende İletiler ile aynı görüşteyim...

Nedense Times New Roman kullananları siliyom yavaş yavaş listemden :D

Çok mu önyargılıyız?

yok hocam değiliz, Sayfanın heryerinde özensiz bir biçimde Times roman yazıtipi kullanan bi siteyi ancak amatör birisi yapıyordur, üstelik bu tür sitelerin çoğu dinamik (Asp, Php) bile değil.

iletiler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
Tecrubende eksiklik ve/veya yalnislik var. Cunku yurt disinda siteler tasarimlarina gore degerlendirilmiyor. Onlarin onem verdigi icerik ve icerigin saglamligi.

hocam valla tecrübe eksikliği sende varmı bilmiyorum da bende yok, olmamalı zaten. Ben bilgisayarı ilk kullanmaya başladığımda Times New Roman yazı tipi bile yoktu. Sene 92, Yeşil Dos ekranlarda Yazardık, çalışırdık.(Commodore geçmişimi hiç saymıyorum.)

aleminfo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:

Evet haklısın.Sitenin şekline bakarak nasıl olduğuna karar veremeyiz bence önyargı olur bu ve saçma düşünmüş oluruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5