İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Para Kazanmak İstiyorum ( Yardım )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L

LiL_CaT

Misafir
Evet Güvenilir Günde en az 0,5 dolar kazanmak istiyorum.Ama adresime cek veya herhangi bir yolla gelmesini istiyorum paraların...(E-gold ve banka havalesi olmasın)Böyle bir yer bilen var mı acaba ? Bilen varsa Lütfen yazsın? Ama mutlaka eline para gecenler yazsın.Boşuna uğraştırmayın beni...Para nakit elinize gectiyse ne mutlu size?

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba bu para kazanmak o kadar kolay bir iş değil ,öncelikle bu işi yıllarca yapmış kişlilerin tecrübelerinden yararlanmalısın,bu işi 3 yıldır yapıyorum bir zamanlar cj meşhurdu 1000 $ üzerinde ödeme aldım,bir de cashsurfers ,spedia ve 1-2 yerli programdan öncelikle senin konumun nasıl ,bu konuda bilgi sahibi olmam sana en kısa ytoldan ve nasıl kazanacğın konusunda yardı edebişlrim,şu sorulara cevap verirsen ben sana hangi firmalara üye olacağını ve ne şekilde yapacağınıbelirteceğim,;günde kaç saat internete bağlı kalıyorsun,internette bağlanırken para ödüyormusun yoksa okuldan falan bedava mı,cep telefonun varmı,internet bilgin nasıl,ve siten varmı vs.bu konuda bilgi verirsen ben size daha önce ödeme aldığım firmalardan uygun olanları tavsiye ederim,ama benden süylemesi bu işten siten olmadan para kazanman biraz zor,yani kazansan bile aylık 20-30$ belki kazanırsın,darılma ama ben ilk sene sadece 50 $ kazanmıştım ama şu an aylık 200-300$ üzerinde kazanıyorum,,,,bu konuya fazla meyilli olam umut bağlama sadece ucundan tut ve bir ek gelir elde etme olarak düşün selamlar

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kreke dostum ben ek gelir amaçlı yapıyorum
hem dukkanımda hem cafemden veya evden her yerden baglanıyorum
klasmuzik.com klas.8m.com ustadeneme.8m.com gibi dandik sitelerim var. aylık ortalama 1-2 dolar egold hesabıma yatıyor su anda. bir mp3 sitesi yapmak istiyorum ama web sitesi yapmayı fazla bilmiyorum. internet ve bilgisayar kullanımım iyi. cep telefonumda var(ne alakası varsa :p ) bana yöntem önerebilirmisin? neler yapmalıyım.

L

LiL_CaT

Misafir
Suanda Evde Kablonet var.Günde 3-4 Saat giriyorum bende ideallerim için bu paraları istiyorum.Aynı zamanda webmasterim...Boş zamanım çok anlıyacağın ama paramın elime nakit gecmesini istiyorum.Yardımcı olun bu arada yas 16...Okuldan nete girmem hep evden girerim çünkü sınırsız ve hızlı...Cep telefonum yok...Bu arada E-Gold hesabındaki para 50$ oldu diyelim elinize para nasıl geciyor...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
e-gold u ben bi günde banka havalesi ile nakite çeviriyorum yada piyasadaki yabancı şirketlerden bozdurabilirsin yüksek komisyonlarla.

H

hibrahim

Misafir
önemli değil e-gold account una girmeye çalıştığında pin cod eisterse hemen mailine bak 15 dk lığına geçerli olan bir pin yolluyolar bir tür güvenlik.. eğer 15 dk da pin i girmezsen giriş yapmaya çalıştığında bir pin daha yolluyolar bu opin de 15 dk lığına geçerli..

L

LiL_CaT

Misafir
Şimdi güvenilir yerler söyleyinde üye oluyum bari...Ama eline kesin para gecen kişiler söylesin veya yazsın...Mümkünse anlatında...

herbalife_tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-gold taki pin kodu sana para yolladıkca cıkıyor
onu account info daki Browser
Access :
Detect IP Address Change Sensitivity
Disabled
Medium (default)
High

Detect Browser Change
Disabled
Enabled (default)

filan var bunşarı enable yaparak düzeltebilirsin

sponsora gelince no-minumum, ppc funds, Themailclub , Earthclix , Quickerclickers , Themailclub , Tyliapays , Sterlingrewards vb.
gibi siteler var bunlara kesin üye olun
alt üyen olmak isterseniz http://klas.8m.com adresine bakın
bu sitelerin çoğu otomatik payout yapıyor ve kesin ödüyorlar

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi arkadaşlar bu mail biraz uzun sürecek ama dikkatli okuyun,şimdi şöyle piyasada bir çok firma var şu ana kadar dediğim gibi spedia,cashsurfers cj yerli programlar ve egold'laödeme yapan bir çok firmadan ödeme aldım,bu firmalar hakkında bir çok saçma fikir piyasada dolaşıyor,yok cashsurfers saatte 0,5 $ödüyormuş diye alakası yok 1 saatte sadece 1 cent ödüyor,inanmıyanlar olabilir ama bu doğru ,cj vardı bir zamanlar tıklamayla çalışan ama tıklama işini kaldırdılar şu anda piyasada neredeyse kimse kullanmöıyor,şu anda en gözde surfla kazandıran spedia ,hakkında ödemeleri aksatıyor diye şeyler çıksada hala her ay 200 ün üzerinde alt üyemle 100 $ üzerinde kazanıyorum,ödeme almıyanlar hile yapanlar yada alt üyelerinin bir çoğu hile yapanlar üyelikten atılıyor,sattae 0.5$ aşkın bir para ödüyor tabii ben özel üyesi olduğum için ben saatte 0.8 $ yakın kazanıyorum 2 hafta günde 2 saatin üzerinde bağlanırsanız saat ücretiniz de yükselir,bu şirket hakkındada bir çok aldatıcı bilgi dolanıyor,oyun oynayarak para kazanma ,firmalara üye olarak para kazanma vs. bunlar hem zor hemde karışık oyun oynuyorsun sonu gelmiyor kayıt oluyorsun sayılmıyor bir çok şey vs. spedia 'ya üye olun bence hiç saat sınırı yok,özellikle kablonetle bağlanan arkadaşım bunu dene zaten aylık sabit ücret ödüyorsun günde 5-6 saat bağlansan ortalama 3-4 $ fazla kaznırsın,kayıt olamk ve daha ayrıntılı bilgi için onlinepara.com daki surf linl,ine tıkla orada bu firma ile ilgili çok genişaçıklamyı yaptım,kısa süreli internete bağlanan arkadaşlar için ise bu firmadan kısa sürede nasıl kazanırım diyorsanız şöyule üye olduktan sonra download bölümünden reklam barını indirin ve bağlanın,bağlandığınızda zaten 5 puan veriyor, 2-3 dakikada bir reklam barının köşesindeki kapat işaretiyle barı kapat sonra tekrar bağlan böylece satte 120 puanın üzerinde kaznırsın ,normalde satte 70-80 puan kazanıyorsun vs......
1-spedia
2-cep telefonu olan arkadaşlar için ebilgiyi tavsiye ediyorum.hem email okuyarak hem cep telefonunuza mesaj alarak para kazanıyorsunuz fakat 1 aydan fazladır emailgöndermiyor,güvenilir fakat fazla email göndermiyor,gene de deneyin zaten türk olması bir avantaj..www.ebilgi.com
cep telefonuyla ikinci olarak www.smsprofit.nl adresine girip gene hem email hem de cep telefonuna mesaj olarak para kazanabilirsiniz.
3-email okuyarak para kazanma firmalarınyla ben ilgilenmiyorum fakat lek var,internetet girdiğimde özellikle portallarda yeni sitelerle ilgi,li tanıtımlar var bunları lek yani link ekle kazan http://www.arama.cc/Lek?62616 tıklayıp üye olabilrsiniz hem eğlencel hemde bir çok siteyi tanımş oluyorsunuz.eklediğiniz her link için 50.000 tl kazanıyorsunuz .
4-tıklakazanı herkes biliyor bu forumda bununla ilgili birçok yazı var üye olmak için tıklayabilirsiniz. http://www.tiklakazan.tk/?refid=krake
bunula günde 4-5 tıklama ve 4-5 arama yaparak 3-4 cent kazanabilirsiniz
5-egold ile ödeme yapan firmalar bunların direkt ödeme yapanlarını seçin bir arkadaşımız sıralamış bunlardan yararlanabilirsin vs.....

şimdi arkadaşlar bu konud yaz yaz bitmez,eğer bir 10 gün sabrederseniz,ben siteyi ilk etapta öylesine hazırlamaıştım,ama şimdi okul vs. çok yoğun olduğum için ilgilenemiyorum,10-15 gün içinde siteyi tamamen yenileyeceğim ,ve eğer vaktim olursa ing. olarakta hazırlamayı düşünüyorum.Yeni sitede sizlere bir form doldurtacağım ve durumunuzu inceleyip size hangi firmalara üye olacağınız ve formları nasıl dolduracağınızkonusunda detaylı açıklama yapacağım vs.aynı zamanda form dolduran arkadaşlar arasından firmalara üye olanların referelli kodunu sitemde kendi kodumla birlikte yayınlayacağım,yani üye olmak isteyenler her hangi bir linke tıklayıp üye olabilir bu benmi linkte olabilir sizin linkte ...bu konuda ki açıklamamı bekleyin.sadece 15 gün den az kaldı .......sabredin ...bu arada herbalife_tr çok şakacısın enim annemin kızlık soyadı da öztürk ayakkabı numaram ise aynı 41 selamlar ...

L

LiL_CaT

Misafir
Tamamda tam adreslerini verin bana ve nasıl üye olacağımı anlatın pls.Bu arada e-gold hesabı nereden açacam...

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ŞİMDİ LİL_CAT SEN SADECE BELİRTTİKLERİME ÜYE OLA SMSPROFİTE SONRA ÜYE OLUSRSUN BEN SİZE FORM HOLLANDACA OLDUĞU İÇİN AÇIKLAMASINI SONRA YAZACAĞIM,SİTEYİ YENİLEDİKTEN SONRA SANA TÜM KAZANDIĞIM FİRMALARI VE NASIL ÜYE OLACAĞINI VE NASIL DAHA FAZLA KAZANACĞININ PÜF NOKTALARINI GÖSTERECEĞİM.......SELAMLAR...

mutluluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evinde ve ofisinde ek gelir kazanmak istermisin?

Merhaba,
İnternette gezerken para kazanmak istediğinizi gördüm ve size çok farklı günde sadece 2 saatini ayırabileceğim bir iş teklifim var.
Lütfen maili sıkılıp silmeden önce bir kere daha düşünün

http://site.mynet.com/ebru35592/evinde_ofisinde_ek_gelir.htm

sisteme üye olmak çok basit sadece tıkla

http://www.7ekitapmerkezi.com/kayitol.asp?ref=GHFQCJAQCHJQCHAQCIHQCIGQCIEQC

yada
http://site.mynet.com/ebru35592/LOST/

Sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam dilerimm
zaman ayırdığınız için teşekkürler..
.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Konu 2004 ün konusu şimdi konuyu açan üniden mezun olmuş iş arıyor bile olabilir:D Ayrıca üsteki mesajda spam kapsamına girmiyormu :D.

Konu açıldığında 3 harfli domain al bol bol demek lazımmış :D

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
konu eskide olsa 50 kuruş kazanmak yerine günde 1 damacana su sat daha iyi 4 lira bir damacana :D

Bal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
herkez güzel geyik yapıyo ya :D 1 damacana su sat hehe :D adsense'den tık beklemekten iyidir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi