İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Para kazanmanın en kolay yolu: Rewardingways

fkork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar rewardingways adlı bir siteden bahsetmek istiyorum. Sitede para kazanmak için çeşitli yollar var. Günlük anketler, mini görevler ve ptc tarzı kazanç yöntemleri var. Ayrıca paid to sign up denilen, üye olup para kazanma sistemi de çok etkin. mesele sadece bir siteye üye olup birkaç reklam tıklama karşılığı 0.25$ kazanabiliyorsunuz, ya da bir anket doldurup 0.55$ kazanmak çok kolay.. ilk aldığım ödemenin kanıtı:

Ekli dosyayı görüntüle 5519

üyelik için,
refli link:
http://www.rewardingways.com/how?ref=fkork

refsiz link:
http://www.rewardingways.com

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bu yapılar sömürgeci kazanç sistemlerinin farklı alt kollarıdır bence.

En kolay pazar kazanma yolu gidip bir işe girmektir. :)

fkork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internette gezinirken üç-beş tıklayıp 1-2$ kazanmak öyle sömürülme falan olmasa gerek.?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kaç yıldır bu işlerin içindeyim
bir defa clickbank kullandım onda da baarılı olamadım sonra da bıraktım
para kazanmanın kolay yolu yoktur, aslında vardır ama forumda yoktur :D
en kolayı hakanın da dediği gibi bir işe girmektir, 1 2 kuruş kazanazağız diye kendinizi heba etmeyin
en kötü ihtimalle bir blog açarsınız sağlam bir seo yapıp tanıtım yazılarından reklamlardan günlüğünüzü çıkarırsınız

fkork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seo muhabbetini çözemedim...:) blog açtım ama onu kullanmak başka bir olay galiba..

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
blogta para kazanmayla ilgili şeyler paylaşmak yerine daha güncel+hite yönelik konular eklemek google nezdinde değerinizi arttırır, tanıtım yazıları, reklamlar alarak daha fazla kazanabilirsiniz

fkork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blog zaten para kazanma üstüne değil... çok uğraşmıyorum zaten o işlerle..:) bi yukarıda bahsettiğim site var işte... seo ne demek onu bile bilmiyorum, sadece forumdan gelen maillerden duydum seo kelimesini?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5