İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Para Yatırmadan Kazanmak

M

maxxlist

Misafir
para yatırmadan STORMCLİX gibi linklere tıklayarak veya surfing page açarak para kazanabileceğimiz yerleri yazarsanız sevinirim... lütfen pls... paramız yok yatıramıyoruz diger sirketlere:(

A

amaan

Misafir
Sadece stormclix öneriyorum günde full çalışırsan 4 günde 5 dolar yaparsın.Bunuda değerlendirebilirsin .

cakkas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günde 4- 5 dolar kazanamaz

o zaman ekrandakilerin 0,05 gibi olması lazım ki ayrıca netıba olayı var

A

amaan

Misafir
Cakkas yok yok yanlış anladın netibasız 4 gün de 5 dolar yapabilir dedim..Yani 4 gün boyunca çalışması gerek ..Ama netibası olursa günde yapabilir bu parayı :)

M

maxxlist

Misafir
paylaşım yapan arkadaşlara teşekkürler... paylaşım yapmayanlarada artık ne diyim:( Allah kazandığı paraları arttırsın

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek tavsiye.. sadece stormclixle çalış başka siteleri boşver... senelerce yazıldı çizildi bu foruma 1 2 yıl öncesinin arşivi tutuluyosa bi göz at bugüne kdr kimse bişiy kazanmadı.. bu iş refererle olur yani alt üyen olucak... o da türk olmucak kısacası imkansız şuan.. eskiden kazanılıyodu az çok ama bugünlerde iyice 0 çekti... sadece stormclix şaşma bence...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Stormclix +1000 bütün gün onlineyiz zaten bi kenardada o açık dursun arasıra refresh yap öğleden sonraları yani saat 12.00'den sonra dökülüyor clixler yavaş yavaş birikir ben 1 haftada netibasız rahat 5-6 dolar topluyorum şimdi netiba başvurusundada bulundum... sanırım netibadan sonra clixlerden daha çok kazanırım... bence stormclixten şaşma...

şimdilerde surf yaparak 4daily.com'u deniyorum az para veriyor ama eğer geri dönüşümü olursa paranın onuda buraya yazarım... 4 dolara karşılık günlük 0,32 cent veriyor... şayet paran yoksa zaten 4 dolar bonus ile başlıyorsun o zamanda günlük 0,16$ veriyor... + Bonuslarda çıkabiliyor mesela bugün ben 0,32 surf'ten +0,20$ bonuslardan aldım... böle bir kaç site oLsa vede sağLam ödeme aLınsa güzeL paraLar kazanıLır...

eğer bana uyar bi göz atarım diyorsan buyur dene ama henüz ödeme almadım...

referans : http://4daily.com/?ref=265356

Normal Adres : www.4daily.com

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
az almışsın keyfinebak. hesapladımda 1 haftada 11 dolardan fazla almışım clixlerden. Gunde 1 doları kesin geciyorum. netiba sertifikamda yok.

keyfinebak.com' Alıntı:
Stormclix +1000 bütün gün onlineyiz zaten bi kenardada o açık dursun arasıra refresh yap öğleden sonraları yani saat 12.00'den sonra dökülüyor clixler yavaş yavaş birikir ben 1 haftada netibasız rahat 5-6 dolar topluyorum şimdi netiba başvurusundada bulundum... sanırım netibadan sonra clixlerden daha çok kazanırım...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
calisko

calisko' Alıntı:
az almışsın keyfinebak. hesapladımda 1 haftada 11 dolardan fazla almışım clixlerden. Gunde 1 doları kesin geciyorum. netiba sertifikamda yok.

işin garip tarafını anlatayım... öğlen saatleri koca sabah yatmışım iş güç yok... aylak aylak dolanmışım geçiyorum pc başına tam surf filan clix derken dökülüyor liste... 15-20 clix birden inanırmısın koca sabah yattım diye tüm müşteriler ve telefonlar üstüme üstüme geliyor ve bir clixi gözlerimle görmeme rağmen tıklayamadığım için kaçırıyorum... mesela 0,20lik 0,23lük clixler uçtu gitti... Sözün özü bana ne zaman clix denk gelse üstüne bi kaç müşteri bi kaçta telefon geliyor o yüzden günde 0,30 - 0,50 cent bölece uçup gitmiş oluyor ama sıkı takip edilirse dediğin gibi 10-11$ rahat olur...

M

maxxlist

Misafir
walla bende günlük 70 - 80 civarı yappabiliyorum max. 10 centlik tık gördüm...
artık sizin dediğiniz gibi yapalım.. stormclix tek caremiz.. burdan biras para yapar.. paralılara geçerim artık.. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5