chat ege.net

Parango - Yeni Nesil Piyango

ThicKY

Onaylı Üye
Katılım
11 Şub 2017
Mesajlar
3
Yaş
31

Parango Nedir ?

Parango Piyango Çekilişlerine Yeni Bir Bakış Açısı Getirerek Çekiliş Düzenleyen Bir Sistemdir.Sistem Son Derece Güvenilirdir.Havuz Sistemi Sayesinde Kullanıcılara Olmayan Yatırım yada Paralar Vaad Edilmez.

Havuz Sistemi Nedir ?

Havuz Sistemi Kullanıcıların Paralarının Toplandığı Bir Havuzdur.Gerçek Kullanıcılar Tarafından Satın Alınan Biletlerin Parası Burada Toplanır ve Buradan Dağıtılır.

Çekilişler Nasıl Düzenleniyor ?

Çekilişler 10 Katılımcı Üzerinden Düzenlenir.(İleride 20,50 ve 100 Katılımcıdan Oluşan Çekilişler Düzenlenecek)10 uncu Biletin Satılması İle Birlikte Sistem Otomatik Olarak Anında Bir Çekiliş Gerçkeleştirir.
Bu Çekilişin Sonun da 10 Biletten 3 Şanslı Bilet Otomatik Olarak ve Tamamen Rastgele Sistem Tarafından Seçilir.

Ne Kadar Kazandırıyor ?

1. Seçilen Bilet Kasanın %50 sini
2. Seçilen Bilet Kasanın %25 ini
3. Seçilen Bilet Kasanın %20 sinin Kazanır.
Geri Kalan %5 Sistemin Komisyonudur.

Minumum Tutarlar Nedir ?

Minunmum Yatırım 20 TL

Minumum Çekim 50 TL dir.

Çekilişe Kaç Bilet Alabilirim ?

Her Çekiliş İçin Sadece 1 Bilet Satın Alabilirsiniz.Bunun Sebebi Her Kullanıcının Her Çekiliş İçin Eşit Şansa Sahip Olmasını Sağlamaktır.

Günde Kaç Çekiliş Olacak ?

Sistem Otomatik Olarak Çalışmaktadır ve Her Satılan 10 Biletin Ardından Hemen Yenisini Başlatmaktadır.Dolayısı ile Günlük Herhangi Bir Sınır Söz Konusu Değildir.

Sistem Güvenli mi ?

Parango Ponzi Şeması yada HYIP Sistemi Değildir.Üyelerine Bir Yatırım Getirisi Vaad Etmez.Olmayan Paralardan Bahsetmez.Tamamen Gerçek Kullanıcıların Katılarak Oluşturduğu Havuzda ki Parayı Çekiliş Düzenleyerek Adaletli Bir Biçimde Dağıtır.


Site Linki : http://parango.online

 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Betcup Artemisbet
Üst