İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Paravan Blog Tanıtımı [DOĞAL BACKLINK & TANITIM YAZISI]

emretoktas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

İŞ ALIMI = AÇIK

Piyasada SEO hizmeti veren birçok arkadaşım, sahip oldukları sitelere yazı yazıp bu sitelerden içeriğe link vermekteler. Bu siteler PR değeri yüksek olan fakat içeriğinden şimdiye kadar YÜZLERCE, hatta BİNLERCE link çıkmış olan sitelerdir. Benim bu sitelere güvenim hiçbir zaman olmadı. Bu yüzden hep sitelerimi paravan bloglarla besledim. Sonucunu da fazlasıyla aldım. Birçok kişiye göre pr 0 olan bir site (link çıkışı olmamış) pr 3 fakat yüzlerce link çıkışı yapmış sitelerden ÇOK DAHA DEĞERLİDİR.

BU YÜZDEN SİZLER İÇİN PARAVAN BLOG HİZMETİ VERİYORUM!
HER KESEYE UYGUN PAKETLER:

Bu hizmeti satın alarak ÖMÜRLÜK BACKLINK VE TANITIM YAZISI hizmeti almış olacaksınız. Bu sitelerdeki çıkışlar, ana sitenizi her zaman destekleyecektir. Eğer ben siteleri size teslim ettikten sonra her hafta 1 içerik eklerseniz, anahtar kelimelerinizin yükselişi devam edecek ya da anahtar kelimeniz sıralamasını uzun bir süre koruyacaktır.

Paketlerin sitenize etki etme süresi MİNİMUM 1 AYDIR. Anahtar kelimelerde bir anda yükselme garantisi VERMİYORUM. Fakat bu işlemi yaptırdıktan sonra göreceksiniz ki anahtar kelimeleriniz yavaş yavaş yükselmeye başlayacaktır. Özellikle 3. ve 4. paketlerde daha fazla link ve yazı olacağı için yükseliş süresi daha uzun olacaktır. Örneğin "halı yıkama" kelimesinde 20. sırada olduğunuzu varsayalım. Bronz 1 paketini aldığınızda 15. sıraya gelirken Platin 4 paketi sitenizi 2. sıraya getirecektir.

Herkes biliyor ki paravan blogların bu şekilde sitenizi beslemesi anahtar kelimelerinizi %100 YÜKSELTECEKTİR. Bu yöntemde anahtar kelimelerinizi kötü yönde etkileyecek hiçbir şey YOKTUR. Bu konuda içiniz rahat edebilir.

Bütün yazılarımız %100 ÖZGÜNDÜR.
Bütün paravan SİTE İÇİ SEO çalışmaları yapılmaktadır.
İlk 2 yazıda KESİNLİKLE link çıkışı YAPMIYORUM!
Bronz paketimizin teslim süresi 2 - 4 haftadır.
Silver paketimizin teslim süresi 4 - 6 haftadır.
Gold paketimizin teslim süresi 6 - 8 haftadır.
Platin paketimizin teslim süresi 8 - 10 haftadır.

Bu paketleri aldığınız zaman:
Sitelerinizin index hızında artma OLABİLİR.
Pagerank olumlu yönde ETKİLENİR.
Alexa değeriniz DÜŞEBİLİR.
Anahtar kelimelerinizde yükselme OLUR.
Hit artışı OLUR.

Sizden istenecek bilgiler şunlardır:
Sitenizin adresi:
E - Mail adresi:
Telefon numaranız:
Sitenizin açıklaması:
Sitenizin hedef kelimesi (Max 3 adet):

REFERANS AMAÇLI OLARAK İLK 10 KİŞİYE %50 İNDİRİM!

Ödeme yöntemleri: Finansbank ENPARA & PAYPAL
E - Mail: [email protected]
Telefon: 533 935 97 23

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5