İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parayla Blog Sitesi Acicam !

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar typepad den blog hosting almayi dusunuyorum. pro paketi aylik 15$
disk space 200 mb band:5 Gb sizce azmi.

onerebileceginiz yabanci koklu blog hostingler varmi?
bana band az geldi typepad icin?

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:d

anlasam blog script kurmaktan zaten dedigin gibi yapardim be kardes band tanda tasarruf etmis olurdum :D

graf von beelzebub

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genelde installer ları oluyor tutupta bi blog icin ayda 15$ bayılmana gerek.sonucta ilk bikac ay bence verılen hızmetın yarısını bıle kullanmayacaksın (bw ve alan olarak).

eger kuramam diyorsan http://www.blogger.com/ dan hesap acarak (bedava) ismin.blogspot.com seklinde bi adresli bloga sahip olabilirsin.kullanıslı ve ıhtıyaclarnı karsılayacaktır bence.

hatta domain adın varsa ismin.blogspot.com degilde domainin.com seklindede kullanabilirsin.
kolay gelsin

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pacey666 sen kendine shared hosting bul bir firmadan ben sana istediğin blog scriptini kurarım, her türlü de yardımcı olurum..
Sen kendine host bul yeter.. Hatta sor burdan sponsor olacak arkadaşlar bile olabilir :)
Bu arada php host bul ki ben yardım edebileyim. Aspden anlamam..

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı uğurlu olsun..

Adres ver site açılınca da biz de girip okuyalım.. Reklamlara tıklayalım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5