İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked 22 Ağustos

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da dedi adwords kullananları ayıklıyoruz artık, bu bir iş ama adwords kullanmak centilmence oynamak değil diyor. bize sanırım %60 ödüyorlardı yani 120 dolar bize veriyorlarsa toplam gelirleri 200 dolar 80 de onlara kalıyor. ödeme günü atınca bu 200ün tamamı onlara kalıyor, birde ödeme gününe kadar önümüzdeki dönem için kazançlar var onların da üstüne yatıyorlar.

R

RevenuE

Misafir
Adam çok insafsız biri size bunu söyliyim. Umrunda değil hiç bir şey, Türk'üz diye olmus olabilir :) Adama sen aldın sonucta diyorum acıklıyorum adam diyorki sonuç olarak ödemeni yapmicaz. Gk kullanıyorum diye ayrıca adam ona takmış :)

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bana da dedi adwords kullananları ayıklıyoruz artık, bu bir iş ama adwords kullanmak centilmence oynamak değil diyor. bize sanırım %60 ödüyorlardı yani 120 dolar bize veriyorlarsa toplam gelirleri 200 dolar 80 de onlara kalıyor. ödeme günü atınca bu 200ün tamamı onlara kalıyor, birde ödeme gününe kadar önümüzdeki dönem için kazançlar var onların da üstüne yatıyorlar.

kaç mesajdır görüyorum, adwords kullanmanın ne gibi bir sakıncası varmış anlamaım gitti, yani adwords ile hile nasıl yapılıyor? sonuçta sitenle alakalı reklam verdiğin sürece ha google ın solundan tıklamış ha sağından. ama sanırım durum öyle değil, sitenle alakasız rekabet olmayan ama arayanı çok olan kelimeler için siteni yansıtmayan başlık ve içerikle reklam veriyorsun ve sitene ziyaretçi çekiyorsun? bu mudur yani?

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten siteyle alakasız ziyaretçi gönderirsen click düşer, işe yaramaz. adwordsle alakalı ziyaretçi göndermek en mantıklısı ama onada izin yok artık.

R

RevenuE

Misafir
hala ödemicez dedi.. Dolandırıcılığınız ve hilebazlıgınız icin tesekkurler yazdım gönderdim..

hesap acıcaksanız 100 doları geçmiceksiniz..

U

uzaymerkezicom

Misafir
geçmiş olsun ödeme almayanlara. Ben diyorum hep türkler olarak kendi parkingimizi yapabilsek. Uzun vadede daha çok reklam veren girer ve herkesin karnı doyar. Yoksa ergeç yabancı reklam verenler ayıklıcaklar türkleri çin, hint trafiği gibi.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bi hesap açıp bi domain ekleyip onunla bi$eler kazanmaya çalı$ıorsanız göze batıor ve banlanıyorsunuzdur. uzun zamandır kullanıyorum ve hesabımda 20 domain var mail attığımda sevimlice cevap yazıyorlar ve her period da iyi para gönderiorlar.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende 5 gün önce bi domain yönlendirmiştim.(tamamen Tr trafiği) dün 118 usd yatırmışlar, şimdi digitalpoint de hovarda ca harcıyorum :D

R

RevenuE

Misafir
adamlar hitlerin nerden geldiğine bakıyorlar. Bana dediki sen bu domaini şu adresten besliyorsun.
50 tane domain eklesek ne olcak, yine bu yüzden atmicakmi i..e donny

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
peki parka yönlendirilmiş bir domain nereden beslenmeliymiş? parking e yönlendirilen site içerik sıfıra düşeceği için google dan şurdan burdan gelen tüm hitlerini zaten kaybedecek. ya bu parking meselesi çok çok saçma ya da benim kafam basmıyor bu tarz işlere.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
peki parka yönlendirilmiş bir domain nereden beslenmeliymiş? parking e yönlendirilen site içerik sıfıra düşeceği için google dan şurdan burdan gelen tüm hitlerini zaten kaybedecek. ya bu parking meselesi çok çok saçma ya da benim kafam basmıyor bu tarz işlere.

Parking sistemlerinde asil paraya Type In domainleri kazanir. Zaten parking sadece bu amac icin kurulmustur.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Parking sistemlerinde asil paraya Type In domainleri kazanir. Zaten parking sadece bu amac icin kurulmustur.

hımmm, o zaman bu parking siteleri harbi dolandırıcı, çünkü type in domaini olupta kaç kişi parking de değerlendiriyordur merak ediyorum, bu adamlar seni beni kabul ederken, domainlerin neler olduklarını çok iyi görüyorlar ve sisteme girmene izin veriyorlar, daha en baştan biliyorlarki bu adamların ziyaretçileri sağdan soldan, linkten yönlendirmeden, reklamdan gelen ziyaretçiler. zaten tam ödeme esnasında banlamaları da ayrı bir dumur.

parking güzeldir abi :) bu arada hala bekliyorum abi :)

her gün başka bir aksilik çıkıyor yoğunluğum bir türlü bitmedi ama biraz daha bekle dostum, az kaldı :)

C

chish

Misafir
parked tan bu ay ödeme aldım paypaldan hiç anlamıyorum paypalıma para yattı bu paranın kredi kartıma yatması için ne yapmam lasım teşekkürler

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Type in domainler zaten belirli olusumlarin elinde oldugu icin, su anda parking isini dusunenlere typo domainler daha fazla kazanacaktir.

Type-in domainlerden para kazaniyorsan birkac ornek gormeyi isterdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5